CINEMA 4D 2019 Son Sürüm Ücretsiz İndir

Güçlü profesyonel 3B video animasyon programı

 Image

CINEMA 4D 3B video animasyonuiçin tasarım ve yaratım sürecinde size tam güç ve kontrol veren eksiksiz ve kompleks bir çözümdür..

CINEMA 4D kaliteli 3B film ve animasyonlar yaratmanız için gereken her şeyi sağlar. Tasarım ihtiyaçlarınıza göre farklı modüllerden oluşur. Toplam 8 farklı modül vardır fakat her birinin esas pakete ek olarak ayrıca satın alınması gerekir.

CINEMA 4D’nin 3B animasyon ve modellemede yeni olanlar için uygun olmayan oldukça teknik ve profesyonel bir paket olduğu baştan belirtilmelidir. Profesyonel sonuçlar elde etmek isteyen sinema, TV, reklam, bilim, mimari ve diğer alanlardaki profesyoneller için tasarlanmıştır.

CINEMA 4D’nin animasyonları işleme ve oluşturma hızı en kuvvetli yönlerinden biridir. Elbette Maya ile çalışmaya alışkın olanlar hızdaki gözle görülür iyileşmeyi fark edeceklerdir, gerçi bu şüphesiz 64-bit Mac’de çalışmanıza da bağlıdır. Film, mimari ya da 3B modelleme animasyonu yapmanıza göre paket programı uyarlamanıza olanak sağlayan uyarlama modülleri de CINEMA 4D’nin kuvvetli yönlerinden bir diğeridir.

Maya’dan fazla hazzetmeyen ve profesyonel bir 3B animasyon programına ihtiyaç duyanlar için, CINEMA 4D eksiksiz bir pakettir..

Artıları

  • Yaptığınız animasyon türüne göre uyarlanabilir modüller
  • Çok hızlı ve güçlü
  • Profesyonellere uygun
  • 64-bit makineler için optimize edilmiş

Eksileri

  • Yeni başlayanlar için öğrenmesi kolay değil
  • Modüllerin ayrıca satın alınması gerekiyor

CINEMA 4D İNDİR

Alternatif indirme linki

Boyut: 2.69 GB

Lisans: Demo


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: