İçeriğe geç

City Car Driving Türkçe Yama ve Kurulumu, TR Dil Paketi Yaması Gezginler İndir

2014-05-24_05-38-44

Selam arkadaşlar, bugün sizlere çok sevilen dünyanın en popüler oyunlarından biri olan City Car Driving oyununun Türkçe yamasını sunuyorum. Yüzde 100 bir şekilde tamamen Türkçeye çevrilen City Car Driving oyununda artık menüleri, diyalogları, yazıları, seçenekleri ve konuşmaları tümüyle Türkçe olarak görebileceksiniz. Böylece aldığınız zevk ve duyduğunuz heyecan en az iki katına çıkar diye düşünüyorum.

Oyunun İngilizce versiyonu 1.2.2 olarak, Rusça versiyonu ise 2.2.7 olarak çıkmıştır. Fakat oyun dosyaları dil haricinde tamamen aynıdır. Bu Türkçe yama ise her iki versiyonda da sorunsuz çalışmaktadır. Dilerseniz yamayaı oyunun daha düşük versiyonlarında da çalıştırabilirsiniz. Fakat bazı kelimeler uyumsuzluk göstererek İngilizce görünebilir.

City Car Driving TR dil yaması nasıl kurulur? altta iki cümle ile çok kısa bir biçimde açıklamaya çalıştım:

İndirdiğiniz yamayı kururak oyunu Türkçeleştirebilirsiniz. Yukarıda da söylediğim gibi eski versiyonlar üzerine kurulduğunda bazı kelimeleri İngilizce yada Rusça görmeniz mümkün.

Windows 8.1 de dahil olmak üzere bütün Windows işletim sistemlerinde sorunsuz bir biçimde çalıştırabileceğiniz City Car Driving Türkçe Yama dosyasının boyutu 20.85 MB dır. Bu TR dil paketini alttaki download butonuna tıklayarak PC ye kaydedebilirsiniz.

City Car Driving (3D Instructor) – %100 Türkçe Yama

Alt yazı % 100
Diyaloglar % 100
Menü ve Görevler % 100

indir

Alternatif indirme linkleri:

indir

1 Bu sayfaya yorum yaz

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir