Çizgi Film Yapma Programı 2022 Türkçe Full İndir Gezginler

Çizgi Film Yapma Programı
Çizgi Film Yapma Programı

Windows Bilgisayarlar İçin Bedava Çizgi ve Animasyon Hareketlendirme Yazılımı İndirin.

Artoonix, size çizgi film yapabilmek için her türlü imkanı sağlıyor, üstelik bu programla çalışma yapabilmek için konu hakkında profesyonel olmaya gerek yok, her bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği, çeşitli animasyonlar ve seslendirmeler yoluyla hareketli kahramanlar oluşturabileceği ve bunları seri haline getirerek çizgi filmler yapabileceğiniz, kullanışlı bir programdır.

Öncelikle kaharamanınızı seçiyorsunuz arkasından işaratelediğiniz bölgelere belirli hareketlendirmeler veriyor ve bu hareketlerin süresini belirliyorsunuz, hareket esnasında çıkmasını istediğiniz sesi ise siz belirliyorsunuz, ister kayıtlı seslerden istersenizden kendi sesinizden ses dosyası ekleyebilirsiniz.

 

Aldığınız resmi alttaki ve üstteki şekilde de görüldüğü gibi ilk halinden son haline getirebiliyor ve seslendirerek sunuma hazır hale getirebiliyorsunuz;

Bilgisayarınızdan uygulamaya resim atabilir veyada uygulamanın kendi içerisindeki çeşitli grafikleri kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz grafiklerde gerekli resim formatları; JPEG, GIF, BMP, WMF … Kahramanınız son şeklini aldığı zaman gif. formatı ile kaydedilecektir. 

Program, seçtiğiniz resmi animasyon haline getirebilmek için size her türlü aracı sağlar. Uygulamanın sonduğu araçlar sayesinde resmi sağa sola yatırabilir, hareket katmak istediğiniz bölgeleri seçip istediğiniz şekli verebilir ve istediğiniz şekilde oynatabilirsiniz. 

VAV ve MP3 formatlarında ister bilgisayarınızdan isterseniz de birebir mikrofununuzdan ses kaydı yapabilir ve bu sesleri animasyonun istediğiniz bölümüne ekleyebilirsiniz. Program ayrıca ses üzerinde çeşitli düzenlemeler (tiz, bas vs.) yapabilmenize de olanaksağlıyor. 

Hazırladığınız animasyon ve filmleri, web ortamında paylaşabilir, yüksek kalitede sunum olarak hazırlayabilir ve çeşitli video playerlar da oynatabilirsiniz. Program ayrıca hazırladığınız filmleri mail yolu ile çevrenizle paylaşabilmenize de olanak sağlıyor.

Editör Notu: Kullanıcılarına sağladığı bu büyük olanaklarla amatör çizgi film piyasası da oluşturabilecek ve alanında lider olmaya aday bu program ile, sizde kendi çizgi filminizi oluşturarak kendi reklamınızı yapabilir ve basit bir çalışmayla birbirinden güzel ve eğlenceli çizgi animasyonlar yaratabilirsiniz.

Artoonix nasıl indirilir?

Aşağıdaki butona basarak bilgisayara ücretsiz indirebilirsiniz.

indir

Artoonix ile çizgi film nasıl yapılır? Artoonix nasıl kullanılır?


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: