Combat Arms

Image

Combat Arms ücretsiz oynanabilen birinci şahıs atış (FPS) oyunu.

Combat Arms’ta oyun seri ve hızlı refleksler gerektiriyor. Oyunda ayrıca daha uzun süre hayatta kalmanıza ve daha fazla düşmanı devirmenize yardımcı olan çok sayıda silah, donanım ve araç bulunuyor. Combat Arms, oyuna uyacak şekilde yeniden adlandırılmış bilindik oyun modları sunuyor; ancak normal FPS çok oyunculu modlardanfazlasını beklemeyin.

Standart WASD ve fare kurulumunu kullandığınızda, denetimlere alışmak sadece birkaç dakikanızı alıyor. FPS oyunlarına aşina olan herkes karakterini nasıl kontrol edeceğini hemen anlayabilir. Combat Arms’da oyun bir parça dengesiz bir his veriyor ve ara sıra küçük teknik sorunlar oluyor. Combat Arms sunucuya bağlı olduğundan maçlar sırasında biraz gecikme yaşadık, ama çoğu oyun çok az sorunla oynanabiliyor.

Combat Arms karakteri yönlendirme konusunda deneyim puanları kazanmanızaolanak sağlıyor ve her bir modda ve haritada hedefleri ne kadar iyi tamamladığınızı gösteriyor. Combat Arms’ın bir artı yönü, çok fazla çeşitlilik içermesi.

Silah deposu’nda veya “Arsenal”de, “Gear Points” (Donanım Puanları) adı verilen oyun içi para birimi veya NX (Nexon’un ödemeli oyun içi para birimi) ile satın alınabilen silahlar ve araçlar bulunuyor. Satın alınan öğeler farklı kullanım düzeylerine sahip: örneğin bazı silahlar sadece bir gün süreyle kullanılabiliyor ve bazı araçlar tek kullanımlık.

Combat Arms’ın grafikleri biraz eski moda, ama çok çeşitli bilgisayarlarda iyi oyun sunuyor. Ne yazık ki oyunu çok güçlü bilgisayarlarda çalıştırmanın hiçbir avantajı yok, çünkü Combat Arms gücün tamamını kullanamıyor. Tüm video ayarları en üst seviyeye çıkarılsa dahi, 2012 seviyesinde grafikler beklemeyin.

Ses efektlerinde görülen küçük teknik sorunlarla ses özelliği de yetersiz. Silah atış sesi her zaman duyulacak şekilde kaydedilmemiş ve maçlar öncesinde oyun lobisinde duyulan müzikten başka gerçek müzik de yok.

Combat Arms yeni başlayanlar için mükemmel bir birinci şahıs atış (FPS) oyunu, ama ileri düzeydeki oyuncular başka yerlere bakmalı.

Artıları

  • Ücretsiz oynama
  • İyi oyun deneyimi
  • Yeni başlayanlar için harika

Eksileri

  • Çoğu mağaza aracı pahalı
  • Eski grafikler
  • Oyunda küçük teknik sorunlar

Combat Arms Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: