Construction Simulator 2018 İnşaat simülasyonu İndir Ücretsiz Son Sürüm

İnşaat işleri yapacağınız harika bir simülasyon oyunu Construction Simulator 2018 sizlerle.

Mükemmel görsel efektleri ve çok gerçekçi bir yapıyla sizlere oyun oynama heyecanı yaşatan bu oyunda harika zaman geçireceksiniz. Bu oyunda bir kepçe operatörü olacak ve binlece bina yapmaya çalışacaksınız. Oyunda siz kepçe operatörü olacak ve kum çeken kamyonları düzenli bir şekilde yükleyerek inşaatların enkazlarını veya yeni kum takviyelerine yardımcı olacaksınız. Oyunda olağan üstü bir güçlü kepçeye sahipsiniz yeri gelecek eski binalar yıkacak ve enkazını kaldıracak ve yeri geldiğinde yeni inşaatlara yardımcı olarak modern inşaat çalışmalarına katılacaksınız. Oyunda sizin amacınız belli ama göreviniz bazen değişebiliyor. Oyunda daha önce planlanmış fakat bir kazma bile vurulmamış bölgeler size işaretli bir şekilde gönderiliyor ve sizde hemen kepçenin başına geçerek başlıyorsunuz kazı işleri yapmaya o anda hemen kum çeken kamyonlar size doğru yanaşmaya başlayacaktır onların üzerine atık enkazları doldurarak yeni yapılarına yer açacaksınız.
Sadece kepçe ile makine sınırlaması olmayan oyunda bilinen ve bilinmeyen çok farklı inşaat makineleri de bulunuyor onlarında hepsini oyunu oynadıkça öğrenecek ve oyundan çok daha fazla zevk alacaksınız.
Tümüyle bir inşaat simülasyon oyunu olan Construction Simulator 2012 de hayalinizdeki iş makinesini kullanabileceğin veya hiç bilmediğiniz bir makinenin ne işe yaradığını öğrenebileceğiniz oldukça güzel grafiklerle hazırlanmış güzel bir oyundur.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :170 MB
  • Versiyon : 2018
  • Dil :İngilizce

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: