CopyQ İndir Kolay kopyalama programı, pano geçmişini kaydetme ve kopyalananları görme

Kopyalamanın en kolay yolu!

İşte her işle uğraşan, her yaştan, her kullanıcının bilgisayarında mutlaka olması gereken faydalı ve ücretsiz programlardan birisi daha!

CopyQ ufak boyutlu, tamamen bedava, bilgisayarı hiç kasmayan ama her gün bilgisayarda yaptığımız “kopyala yapıştır” işlemlerini daha pratik ve çabuk hale getirerek hayatımızı kolaylaştıran harika araçlardan biridir.

CopyQ programı yaptığınız her kopyalama işlemini kaydeder ve kopyaladığını dosyaları kendi hafızasında saklar. Eğer isterseniz daha sonra ihtiyaç halinde tek tıkla bunları tekrar seçip istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Basit ve küçük ama işlevi boyundan çok büyük bir yazılım.

CopyQ programı Windows’un kopyalama fonksiyonuyla uyumlu ve sorunsuz çalışıyor. Kopyaladığınız her şeyi kaydeden CopyQ programında bu kopyalanan dosyaları gruplara ve kategorilere ayırarak daha sonra kolayca bulabilirsiniz.

Resim, yazı, kod, müzik, film vb. bütün verileri kopyaladığınızda hafızasına alan program daha sonra bütün verileri istediğiniz alana yapıştırmanızda kolaylık yaratacak.
Her gün bilgisayarda defalarca kopyalama ve yapıştırma işlemleri yapıyorsanız ve bu sizi yormaya sıkmaya başladıysa, o zaman CopyQ programını mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

CopyQ İndir

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 9 MB

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: