İçeriğe geç

Core Temp (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Core Temp (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Core Temp indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Core Temp işlemci sıcaklığını ve diğer hayati bilgileri izlemek için kompakt, telaşsız, hafif ama çok güçlü bir programdır.

Core Temp’in işlevselliği, onu farklı kılan şeydir. Sisteminizdeki her işlemci çekirdeğinin sıcaklığını gösterme özelliğine sahiptir. Çeşitli iş yüklerinde sıcaklık değişimleri gerçek zamanlı olarak görülebilir. Core Temp ayrıca anakarttan bağımsızdır. Core Temp’i kullanarak mevcut herhangi bir x86 tabanlı işlemcinin sıcaklığını hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Büyük CPU üreticilerinin üçü de—Intel, AMD ve VIA—program tarafından desteklenmektedir.

“Core” serisinden en yeni Core i7’ye kadar tüm çeşitleri de dahil olmak üzere Intel işlemciler. Tüm Phenom ve AMD’nin yeni APU işlemcileri ile orijinal Athlon64 ve Opteron işlemci serilerine dayanan AMD CPU’ları desteklenmektedir. C7 nesil CPU’larla başlayarak, C7 mimarisine dayalı tüm varyasyonlar dahil olmak üzere tüm VIA işlemciler. Tüm Nano tabanlı işlemciler de desteklenir.

Veriler, her bir ayrı işlemci çekirdeğine*, en sıcak bölüme yakın yerleştirilmiş bir Dijital Termal Sensörden (veya DTS) anında toplandığından, sıcaklık okumaları son derece doğrudur. Bu sensörün değeri, yazılımın ona erişip okuyabilmesi için işlemcideki belirli bir kayıt defterinde saklanır. Dijital bir sensör olarak, sıcaklığı belirtmek için anakart üzerindeki harici bir devreye güvenmez. Bu sayede harici anakart devrelerinden ve sensörlerden kaynaklanabilecek hatalar ortadan kalkar.

Core Temp (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Core Temp Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Alcpu
  • Boyut: 400 KB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 
  • Virüs Tarama0 / 17

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir