İçeriğe geç

CorelDRAW Graphics Suite X6

  • Grafik

En eksiksiz grafik tasarım programlarından biri

Image

CorelDRAW Graphics Suite, profesyonel tasarım, vektör illüstrasyonu, fotoğraf düzenleme ve sayfa düzenleme amaçlı hafif, çekici bir çizim ve düzenleme programı.

CorelDRAW Graphics Suite’te eksiksiz bir dizi araç bulacaksınız:CorelDRAW, kolay kavranan vektör tabanlı bir illüstrasyon aracı; Corel PHOTO-PAINT, her türlü grafik için güçlü bir görsel düzenleyici; Corel PowerTRACE, bitmap-vektör çevirici; Corel CAPTURE, basit bir tek tıklamalı ekran yakalama aracı; ve nihayet Corel CONNECT, ister bilgisayarınızda ister yerel ağınızda olsun, Corel setindeki tüm medyanızı yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir dosya tarayıcı.

CorelDraw Graphics Suite’teki tüm uygulamalar kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmış. Yalnızca açık ve kolay kavranan arayüzler sunmakla kalmıyorlar, aynı zamanda yardım belgeleri de çok kapsamlı. Profesyoneller için geliştirilmiş olmasına rağmen ileri amatörler de CorelDRAW Graphics Suite’ten ve temiz çalışma alanı, özelleştirilebilir menüler ve birçok filtre ve efekti içeren tüm özelliklerinden faydalanabilirler.

CorelDRAW Graphics Suite’te bulabildiğimiz tek eksik, setteki tüm uygulamalar arasında daha iyi bir entegrasyon olmaması.

Bu günlerde profesyonel tasarımcılar ve fotoğrafçılar Corel’den çok Adobe’un ürünlerini seçiyor gibi görünüyorlar. Ancak CorelDRAW Graphics Suite şüphesiz denemeye değer harika bir tasarım ve düzenleme araçları paketi.

CorelDRAW Graphics Suite, profesyonel tasarım, vektör illüstrasyonu ve sayfa düzenleme amaçlı mükemmel bir uygulama koleksiyonu.

Artıları

  • Araçların seçimi harika
  • Farklı alanları kapsıyor: sayfa düzenleme, fotoğraf düzenleme, vektör çizimi
  • Temiz ve kolay kavranan arayüz tasarımı
  • Yardım belgeleri çok kapsamlı

Eksileri

  • Yeni başlayanlar için zor olabilir
  • Uygulamalar arasında yeterince etkileşim yok

CorelDRAW Graphics Suite X6 İndir

Alternatif indirme linki

Boyut: 540 MB

Lisans: 30 günlük deneme sürümü

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir