İçeriğe geç

Counter Strike 1.5 Türkçe Yama Gezginler İndir

Counter Stirke 1.5 oyunu için Türkçeleştirme yamasıdır yama sayesinde oyununuzu tamamen Türkçe yapabilirsiniz ve daha kolay ve rahat oynayabilirsiniz.

counter-strike-15-turkce-yama-6138-91587.jpg (641×481)

Counter Strike 1.5 Türkçe yama indirerek oyunu Türkçe oynama şansına sahip olabileceksiniz.Oyunda menülerin ve oyun içi yazılarının neredeyse tamamını Türkçeleştiren bu yama ileCounter Strike oyunundan daha fazla keyif alabilirsiniz.

Yamanın kurulumu : Download sayfasındaki dosyayı indirdikten sonra zip içerisinden çıkartıp bir klasöre atınız.Klasördeki setup dosyasını çalıştırarak kuruluma geçiniz.Daha sonra oyun içerisinden dilseçeneğini Türkçe olarak ayarlayıp oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.

indir

Alternatif indirme linkleri

indir

indir

indir

Counter Strike 1.5 Türkçe Dil Paketi

Gerçekten kral koltuğuna oturmuş oyunlardan biri olan Counter Strike 1.5 sürümünün Türkçe yamasını, kurarak yabancı dil sıkıntısından kurtulabilirsiniz.. Online oyunlar kategorisinde 1. sıradaki yerini asla kapatmayan bu basit oyun, gerçekten beklentilerin üstünde bir ilgi görüyor.

Counter Strike 1.5 Türkçe dil yamasını indirdikten sonra oyunun kurulu olduğu dizine kurarak Türkçe kalitesini yaşayabilirsiniz..

Türkçe Dil paketini buraya tıklayarak indirin.

indir

Versiyon:

Boyut:1.81 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir