Ana Sayfa PC oyunları Crash Time V Undercover Yarış Simülasyonu Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm...

Crash Time V Undercover Yarış Simülasyonu Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Crash Time V Undercover 10360 9 1

Crash Time 5: Undercover yarış oyunları içerisinde oldukça beğenilen bir seridir. Heyecan yüklü ve keyifli maceraların kapısını sizin için aralayacak bir yarış simülasyonudur.

Aslında oyun bir zamanlar ülkemizde de yayınlanan kobra Takibi dizisini oyun versiyonudur. Oyunda polislerle çatışmalara girecek ve onlardan kurtulmak için bütün yeteneklerinizi sergilemek zorunda kalacaksınız. Bu oyunda eski sürümlerinden tamamen uzak görüntüleme sisteme ve araba yarışı oynama sistemi ile sizlere sunulmuş. Oyunda inanılmaz gerçekçi rol oynanan araçlar ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak olduğunuz aksiyonlar ile yarışlara katılmaya doyamayacaksınız. Mükemmel ötesi kovalamaca olaylarına karışacak olduğunuz bu oyunda ister polis olup çılgın ve yasa dışı araba yarışları düzenleyen çeteleri yakalayabilir veya isterseniz çılgın bir sokak yarışçısı olarak polislere şekil yaparak kaçmaya çalışabilirsiniz.
3
Oyundaki pistler eski sürümlerine göre oldukça gerçekçi hazırlanmış rüzgardan sallanan yapraklara kadar görebilecek olduğunuz bu oyunda arabanız ile çok muhteşem manzara eşliğinde aksiyonlar dolu araba yarışı oyunu oynama deneyimine ortak olacaksınız. Oyunda kullandığınız araç hasar aldıkça performansı düşmektedir. Bu nedenle hızlı olduğunuz kadar dikkatli de olmak zorundasınız.
Hız ve aksiyonun muhteşem bir şekilde kombine edildiği çok güzel bir oyun. Şimdiden iyi eğlenceler.
Indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut : 364.1 MB

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz