Ana Sayfa Video ve Ses CyberLink YouCam İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?)

CyberLink YouCam İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?)

CyberLink YouCam programı sayesinde bilgisayarın web kamerasından video çekimi yapabilir ve bu videolara görsel efektler verebilirsiniz.

Cyberlink Youcam 8 Ekran Görüntüsü

Web kamera deneyimini çeşitli görsel ve ses efektleri eklemek suretiyle özelleştirebilirsiniz. Böylece örneğin WhatsApp gibi anlık mesajlaşma platformlarında yada videolu görüşmelerde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

CyberLink YouCam programını bilgisayara yüklediğiniz zaman artık bu mümkün hale geliyor. Çünkü bu program sizin web kameranızın varsayılan arayüzüne yeni ve çok farklı bir görünüm veriyor.

Bu program pürüzsüz bir yüz ve cilt yapısı ekleyerek sizin olduğunuzdan çok farklı yani çok güzel bir görünüm elde etmenizi sağlar. Ayrıca bu yeni yüzü kaydederek daha sonra siz giriş yaptığınız zaman sizi hemen tespit eder. Dilerseniz vücudun diğer kısımlarına çeşitli makyaj uygulayarak güzellik katabilir ve kusurları yok edebilirsiniz. Üstelik giriş yapma özelliğinden dolayı size ait olan makyajlı özel resimlerinizi koruma altına alır.

Cyberlink Youcam 8 Web Kamera Efekt Programı

Yüz tanıma teknolojisini kullanarak ve renkleri değiştirme, el ile boyama ve diğer görsel efektlerle fotoğrafı  kişiselleştirme imkanı sunar. Fotoğrafı sosyal medya siteleri hesabınızda tek tıklamayla paylaşabilirsiniz.
CyberLink YouCam programının kurulum dosyası boyutu yaklaşık 1 mb civarında ve kullanıcı arayüzü dili İngilizcedir. CyberLink Corp firması tarafından geliştirilen bu programın kullanım lisansı demo yani deneme sürümüdür. Şuan için hem 32-bit hem de 64-bit olan tüm Windows sürümlerini destekler ve sorunsuz çalışır.

CyberLink YouCam İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Eğer üstteki resmi indirme linki olur da bozulursa yani çalışmazsa, kendi sunucumuza yüklediğimiz bu programı alternatif olarak buraya tıklayıp direk bilgisayara indirebilirsiniz. Üstelik reklam yok, beklemek yok çünkü orijinal kurulum dosyasıdır.
Lisans: Deneme
Yayımcı: CyberLink Corp.
Boyut: 1007 KB
Arayüz: İngilizce
Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP
CyberLink YouCam programı güvenli mi? Bilgisayarıma zarar verir mi?
Böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Zaten sitemizde hiçbir şüpheli programı yayınlamıyoruz. Çünkü tüm programları antivirüs programlarıyla taratıp temiz olduklarından emin olunca sitemize ekliyoruz.
Dolayısıyla CyberLink YouCam programı %100 temiz ve güvenli bir yazılımdır. Dilerseniz virustotal.com sitesinde bu program ile gerçekleştirdiğim antivirüs testinin sonuçlarına bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz