DarkOrbit Reloaded

DarkOrbit Reloaded efsane MMO oyunu olan DarkOrbit’in yenilenen ve geliştirilen halidir.

Örneğin eski oyundaki grafikler inanılmaz ölçüde iyileştirilmiş ve göze çarpan bariz hatalar düzeltilmiş. Buna ek olarak irili ufaklı çok sayıda yeni özellik eklenmiş.

Örneğin artık oyun sayfası çok daha yüksek çözünürlüğe sahip, seslendirmeler dinamik bir şekilde oluşturulmuş ve mükemmel özel efektler oyuna dahil edilmiş.

Hepsi bununla da bitmiyor. Mesela oyun içindeki görevler elden geçirildi ve yepyeni görevler dahil edildi. Bu sayede deneyimli oyuncular çok daha aktif bir rol alacak.
Resmi kanaldan yapılan açıklamaya göre 100’den fazla yeni görev eklenmiş durumda.

Önceki sürümde oyuna başlarken 3 şirketten birini seçiyordunuz ve kimi seçtiğinizin pek bir önemi yoktu. Ama bu defa seçtiğiniz şirket çok önemli hale gelmiş durumda.

Şimdi sıra sizde! Düşmanları yenin ve hem şöhrete hem de servete kavuşun. Ekibinizin görevlerini eksiksiz tamamlayın yada sizin gibi savaşan milyonlarca diğer pilotla mücadele ederek zafer kazanmaya çalışın.

Uzayın bilinmeyen bir köşesinde, hatta son kalesinde büyük bir maceraya başlamaya hazır mısınız? Evrene hükmetmek için amansız bir mücadeleye var mısınız?


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: