Ana Sayfa Oyun RPG Darkstone

Darkstone

Lisans: Deneme Sürümü Dil: İngilizce Üretici: Gravity Europe Sistem: Windows Xp / 7 / Vista
Oyunu İndir

Darkstone en iyi RPG yani rol yapma oyunlarından biridir ve çevrimiçi oynanmaktadır. Oyunda amacınız Draak adlı kötü karakteri yok ederek dünyayı kurtarmak. Dolayısıyla siz iyisiniz ve kötülere karşı savaşacaksınız.

Bu oyunun en büyük rakibi olan bir RPG efsanesi Diablo’yu bile geçtiği konuşulmaktadır. Bu başarısını yapay zekası ve grafik kalitesine borçlu. Üstelik tamamen 3D (üç boyutlu) görüntülerle hazırlanmış.

En çok 2 karakter seçip başlayacağınız bu oyunda 4 ırktan birini seçebilirsiniz. Tabii ki bunların özellikleri farklı. Rahip, savaşçı, büyücü ve hırsız ırkından birini seçin. İster erkek ister kadın karakter seçmek mümkün.

Savaşçı ırkının kuvveti rakiplerinden fazla. Büyücüler ise büyü konusunda uzman.

Hırsızların becerileri diğerlerinden üstün. Tabii ki rahiplerin hangi açıdan güçlü olduğunu hepimiz biliyoruz. Buna göre seçiminizi yapabilir ve karakterinizi geliştirerek üstün beceriler kazandırabilirsiniz.

İki karakter seçebileceğiniz bu oyunda diğer karaktere hızlı geçiş mümkün. Fakat siz ölmek üzereyken ikinci karakterin mal gibi izlemesi biraz sinirinizi bozabilir ve oyunun yapay zekasının durumu hakkında ufak bir bilgi verebilir. Yine de büyük keyif alacağınız ve bağımlılık yaratan efsane bir RPG oyunudur.

Olumlu Yanları

  • Oynaması çok keyifli
  • Diablo oyununa benziyor fakat pek çok açıdan onu geçmeyi başardı

Olumsuz Yanları

  • Çözünürlük ayarı bulunmuyor
  • 2019 yılında yeni çıkan oyunların grafiklerine alışanlar için grafikler yetersiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz