Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım Deep Freeze Enterprise İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır? Resimli Anlatım)

Deep Freeze Enterprise İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır? Resimli Anlatım)

Deep Freeze Enterprise genellikle iş yerlerinin kullanımı için özel olarak dizayn edilmiş, çoğunlukla da internet kafeler tarafından tercih edilen bir bilgisayar dondurma programıdır. İş yerlerindeki bilgisayarlarda yaşanan hasarı ve arıza zamanını minimuma düşürmek için ideal bir araçtır.

Deep Freeze Enterprise programı iş yerlerindeki tüm bilgisayarları dondurarak kullanıcılar tarafından yapılan bütün değişikliklerin, bilgisayar yeniden başlatıldığı zaman yok olmasını sağlar.

Deep Freeze Standart versiyonu daha çok ev kullanıcılarını hedef alırken, Enterprise versiyonu çalışma yerleri ve iş istasyonlarını hedef alıyor.

Deep Freeze Enterprise Kullanımı Resimli Anlatım

Deep Freeze Enterprise Bilgisayar Dondurma Programı

Bu program aslında bilgisayarın sanal bir imajını alıyor ve bilgisayarı her kapatıp açtığınız da bu sanal imajı çok hızlı bir şekilde yeniden yüklüyor. Dolayısıyla bilgisayar açık iken yapılan bütün işlemler örneğin yüklenen programlar, indirilen dosyalar ya da bilgisayara bulaşan virüsler tamamen siliniyor.

Bilgisayarına çok sık bir şekilde virüs bulaşanlar veya evinde kardeşleri yada çocukları tarafından bilgisayarı sürekli bozulan kişiler bu programı ile bilgisayarı dondurarak %100 güvenli bir şekilde koruyabilirler.
Yani Deep Freeze varsa, antivirüs programına bile aslında çok da gerek yok.

Üstelik dilemeniz halinde bu program bazı değişiklikleri yapmanıza ve bu değişikliklerin kalıcı olmasına da izin veriyor.

Deep Freeze Enterprise Artıları (Olumlu Özellikleri)

  1. Basit ve verimli (etkili).
  2. Bilgisayar güvenliğini %100 olarak garanti altına alır.
  3. Çok kişi tarafından kullanılan bilgisayarların sağlığını korur ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar.

Deep Freeze Enterprise Eksileri (Olumsuz Özellikleri)

Windows’un otomatik güncelleştirmelerini veya diğer programların otomatik güncellemelerini iptal etmeniz gerekir. Çünkü siz Deep Freeze programını açıp gerekli izinleri vermediğiniz sürece bu yapılan güncellemeler bilgisayarı yeniden başlatınca otomatikman silinecektir. Fakat programın ayarlarına girerek Windows güncelleştirmeleri veya diğer programların güncellemeleri için özel izin verebilirsiniz. Yeni sürümünde artık bu özellik var.

Deep Freeze Enterprise İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: Faronics Corporation
  • Boyut: 55.3 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 10 32/64 bit, Windows Server 2012, Windows 2008 32/64 bit, Windows 2003, Windows 8 32/64 bit, Windows 7 32/64 bit, Windows Vista 32/64 bit, Windows XP

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz