Deep Freeze Standard (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Deep Freeze Standard (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Deep Freeze Standard indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Bilgisayarın anlık imajını alan ve bundan sonraki her açılışta yani yeniden başladığında bu kayıtlı imajı yükleyen bir programdır. Dolayısıyla bilgisayarınızı belirli bir imajda dondurduğu için daha sonraki süreçte bilgisayara yapılan her türlü değişiklikler bilgisayarın açılışında silinir ve bilgisayara bulaşan virüs yada zararlı yazılımlar da silinmiş olur.

Deep Freeze ile Windows zarar görmez. Bir iş istasyonunun istenen yapılandırmasının ve BT yöneticisinin özelleştirilmiş ayarlarının anlık görüntüsünü alarak uç noktaları korur.

İstenmeyen veya istenmeyen değişiklikler, basit bir yeniden başlatma ile sistemden kolayca silinebilir ve orijinal Dondurulmuş durumuna geri döndürülebilir.

Deep Freeze en iyi bilgisayar güvenliğini sunar ve dağıtım ve bakım için ARD’yi kullanarak BT yöneticilerine bilgisayarlarını koruma ve herhangi bir sınırlama olmaksızın çalışır durumda tutma özgürlüğü verir.

Bilgisayarınızın yapılandırması korunur. Herhangi bir değişiklik, kasıtlı veya kazara, yeniden başlatmanın ardından geri alınır.

Yeniden Başlatma-Geri Yükleme, her yeniden başlatmanın makineyi istenen yapılandırmaya geri getirdiği bir tekniktir.

Bilgisayarda ayrı bir fiziksel bölüm yoksa, hayati verileri kaydetmek için sanal bölümler oluşturun. Rootkit enjeksiyonlarına karşı koruma ve Ana Önyükleme Kaydı için diğer ayarlamalarla güvenliğinizi aşılmaz hale getiren gelişmiş güvenlik elde edin.

Patentli teknolojiyi kullanan Deep Freeze, sabit diske yazılan bilgileri bir tahsis tablosuna yönlendirerek orijinal verilerin bütünlüğünü korur.

Öğrencilere, bilgisayarları riske atmadan eğitimlerinin geliştirilebileceği esnek bir laboratuvar ortamına erişim sağlayın. Genel bilgisayarlarınızı veri ihlallerine yol açabilecek ve yapılandırma kaymasını önleyebilecek kötü amaçlı yazılımlardan koruyun.

Her yeniden başlatmada, oturum verilerini ve COW’lardaki hasta verilerine erişen birkaç personel tarafından getirilen sorunları silin. İş bilgisayarlarınızın dayanıklılığını artırın. Bilgisayarı yeniden başlatmak, sistemde yapılan tüm değişiklikleri ve bunların neden olabileceği sorunları geri alacaktır.

Deep Freeze Standard Özellikleri ve Öne Çıkanlar

Geri Yükle ve Dondur

Uç noktalarınız istenen durumda dondurulmalıdır. Yeniden başlatma, öngörülemeyen değişiklikleri geri almanıza olanak tanır.

Kesinlikle Kısıtlama Yok

Güvenliği korumak için insanlara sınırsız erişim sağlayın ve katı bilgisayar kilitlenmesinden kaçının.

Ters konfigürasyonda sürüklenir

Bilgisayarı yeniden başlatmak, kullanıcıların işlerini sürdürmelerine izin verirken yapılandırma sapmalarını düzeltir.

Kimlik Avını Önleme

Bilgisayar yeniden başlatıldığında kötü amaçlı değişiklikleri tersine çevirin ve cihazları kimlik avına karşı koruyun.

Gizli Tehditlerden Kurtulun

Bilgisayarlarınıza yapılan sıfır gün tehditleri de dahil olmak üzere kötü amaçlı değişiklikleri tersine çevirin.

NOT: 30 günlük deneme sürümüdür.

Deep Freeze Standard (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Deep Freeze Standard Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: Faronics Corporation
  • Boyut: 12.2 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 
  • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: