DeepFreeze sistem geri yükleme programı Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Deep Freeze Standart-7.20.020.3398-1.jpg (600×400)

Deep Freeze nedir? Deep Freeze bir sistem geri yükleme programıdır yani eğer sisteminiz sürekli bozuluyor yada virüs kapıyorsa yapmanız gereken tek şey Deep Freeze programını kullanmak ve bilgisayarınızı istediğiniz gibi kullanmak.

Eğer sisteminizde Deep Freeze varsa hiçbir kaygı taşımanıza gerek yok çünkü bilgisayarınızı yeniden açtığınız zaman her şey eski haline dönecektir ve program sisteminizde yapılmış olan tüm değişimlere karşı sizi korur yani adından da anlaşıldığı gibi sisteminizi donduruyormuş gibi sizi ve pcnizi güçlü bir şekilde korur üstelik bunu yaparken sisteminizde tek bir bytelık veri bile kayıp olmaz.

Programın temel özellikleri:

  • Sisteminizi tamamen eski haline getirme
  • Güçlü bir koruma sistemi

    Peki bu programı niçin kullanmak gerekir: Bilgisayarınızı karıştıran ya da kullanırken sisteminize zarar veren kişiler varsa örneğin küçük bir kardeşiniz bu program size tam olarak istediğiniz gibi bir koruma sistemi sağlayacaktır. Çünkü pc nizi yeniden açtığınızda sistem eski haline gelecektir.

Program aslında akıllıca bir sistem mantığında yapılmıştır ve pcnizi sadece açıp kapatarak eski haline getirir ve bunu yaparken sadece 2 mb lik bir yer kullanır fakat programı sisteminizden kaldırmak bu kadar kolay değil ayrıca sisteminize yeni bir program yada yeni bir çalışma yapıp bunu sisteminize kayıt edecekseniz mutlaka programı pasif hale getirmeniz gerekecektir yoksa bir dahaki açılışta daha önce yaptığınız herşey silinmiş olarak sisteminiz açılacaktır.

Programı sistemden kaldırmak:
Programı Boot Thawed seçeneğini seçin ve bilgisayarınızı baştan başlatın ve Denetim Masası Program Ekle Kaldır menusunden programı kaldırın pcnizi bir daha başlattığınızda program sistemden kalmış olacaktır.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: