Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım Defraggler İndir (Nedir ve Nasıl Kullanılır)

Defraggler İndir (Nedir ve Nasıl Kullanılır)

Defraggler çok gelişmiş bir disk birleştirme programıdır ama rakiplerinden farklı olarak, aynı zamanda dosya ve klasörleri de mükemmel bir şekilde birleştirebilir.

Defraggler Son Sürüm Ekran Görüntüsü

Harddisk ile ilgili tüm birleştirme işlemleri için Defraggler programına güvenebilirsiniz. Windows’un varsayılan birleştirme aracına kıyasla, bu programın daha gelişmiş seçenekleri bulunuyor, daha modern bir arayüzü var ve kullanması gerçekten çok daha kolay.

Üstelik dilerseniz belirli aralıklarla zaman ayarlı olarak otomatik birleştirme görevleri ayarlayabilirsiniz. Mesela günlük, aylık veya haftalık görevler ayarlanabilir. Ayrıca bilgisayar her açıldığında otomatik birleştirme yapma seçeneğine sahiptir. Dilerseniz bu programı arka planda sessizce çalıştırabilir ve sizi rahatsız etmesini önleyebilirsiniz. Çünkü böyle bir seçenek de sunuyor. Üstelik çalışırken bilgisayarı yavaşlatmaz.

Öncelikle tüm dosyaları analiz eder ve farklı renklerdeki bloklar gösterir Bu bloklara tıklayarak birleştirilmesi gereken içerikleri görebilirsiniz. Dilerseniz bazı klasörleri, dosyaları veya dosya uzantılarını birleştirme işleminin dışında tutabilirsiniz. Ayrıca dosyanın boyutuna göre hızlı birleştirmesi için özel kurallar ayarlayabilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
  • Yayımcı: Piriform Ltd
  • Boyut: 4.4 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

Defraggler indirmek için buraya tıklayınız

Not: Bu program Priform isimli efsane şirketin ürünü olduğu için virustotal üzerinde taratma gereği duymadım. Sonuna kadar güvenebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz