İçeriğe geç

DirectX 9.0 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm

DirectX Microsoft tarafında çıkarılmış ve genel olarak grafik ve ses sistemlerini bilgisayarınızda çalıştırmanız için ihtiyacınız olan bir grafik ve ses eklentisidir.

DirectX-9.0c.jpg (400×288)

Sisteminizde DirectX bulunmaması durumunda bu grafik ve ses uygulamalarını sağlıklı bir şekilde çalıştıramazsınız o yüzden mutlaka sisteminizde olması gereken bir eklentidir. Grafik ve ses kartlarının tamamının bu teknolojiyi destekleyecek şekilde üretilmesi de sizi bu eklentiyi kurmanızı zorunlu hale getirmektedir. Eğer sisteminizde oyun oynamak ve yüksek çözünürlükteki grafikleri ve sesleri duymak istiyorsanız bu eklentiyi mutlaka sisteminize kurun.
Özelikle son zamanlarda çok yüksek kaliteye sahip oyunların ve ses sistemlerinin gelişmesi dahilinde DirectX eklentisine olan ihtiyaç daha da artmış durumdadır indirdiğiniz sürüm Microsoft tarafından yayınlanan son sürüm olup tüm işletim sistemlerini desteklemekte ve bu işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Eğer oyun oynarken grafik sıkıntısı yaşıyorsanız mutlaka sisteminizde bu eklentinin eksikliği bulunmaktadır ve son sürümü indirip sisteminizi güncel tutun.

indir

2 Bu sayfaya yorum yaz

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir