Docx Dosyası Açma Programı Gezginler Word Doc Görüntüleme Ücretsiz

Windows bilgisayarlarda Docx dosyası açmak için ücretsiz en iyi yazılım Microsoft Office Word Viewer aracıdır ve Microsoft tarafından resmi olarak üretilmiştir.

Docx dosyası bir MS Word dosyasıdır. Yani Microsoft Office Word ile yapıtğını işlemleri kaydettiğiniz dosya türüdür. Bu dosyayı açmak için normalde Word’ün bilgisayarınızda yüklü olması gerekir. Fakat sadece word docx dosyalarını açmak ve için görmek için ücretli olan Office progrmaını kurmanıza gerek yok. Aşağıda özellikleri verilen Word Viewer programı işinizi görecektir. Bununlar docx dosyasını açabilirsiniz.

Docx Dosyası Açma Programı Nedir Ne İşe Yarar?

Microsoft Office Word Viewer yazılımının yalnızca bir Docx dosyası görüntüleyici olduğunu belirtmekte fayda var. Yani Microsoft Office Word Viewer programını yükleyerek sıfırdan yeni bir docx dosyası oluşturmaya izin vermiyor çünkü programın böyle bir özelliği yok. Tek amacı halihazırda elinizde mevcut bulunan docx dosyalarını açmak ve okumanızı sağlamak. Böylece sadece docx dosyalarını görüntülemek için durduk yere bir çuval dolusu parayı kaldırıp vererek MS Office program paketini satın almaktan kurtuluyorsunuz.

Microsoft Office Word Viewer programı mevcut olan docx dosyalarını düzenlemek için de kullanılamaz. Yani docx içerisinde yazan bir yazıyı değiştirmeye izin vermez.

Oldukça hafif olan ve son derece hızlı çalışan bu araç bilgisayarı hiçbir şekilde yavaşlatmadığı için rakiplerinden bir adım öne geçiyor ve bizim de özel tavsiyelerimiz arasındaki yerini alıyor.

Docx Dosyası Açma Programı Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak Word Viewer programını bilgisayara bedava indirebilirsiniz.

indir3.png (213×54)

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :24.5 MB
  • Versiyon :2007 11.8169.8172
  • Dil :Türkçe

Docx Dosyası Açma Programı Nasıl Kullanılır? Docx Dosyası Nasıl Açılır?

Sadece Word Viewer adlı ücretsiz yazılımı bilgisayara yüklemeniz yani kurulumu tamamlamanız yeterlidir.

Böylece bundan sonra bilgisayarınızda docx uzantılı herhangi bir Word dosyasına çift tıkladığınız zaman otomatik olarak Word Viewer tarafından açılacak ve yazıları okuyabileceksiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: