Ana Sayfa Araçlar Docx Dosyası Açma Programı Gezginler Word Doc Görüntüleme Ücretsiz

Docx Dosyası Açma Programı Gezginler Word Doc Görüntüleme Ücretsiz

Docx dosyası bir MS Word dosyasıdır. Yani Microsoft Office Word ile yapıtğını işlemleri kaydettiğiniz dosya türüdür. Bu dosyayı açmak için normalde Word’ün bilgisayarınızda yüklü olması gerekir. Fakat sadece word docx dosyalarını açmak ve için görmek için ücretli olan Office progrmaını kurmanıza gerek yok. Aşağıda özellikleri verilen Word Viewer programı işinizi görecektir. Bununlar docx dosyasını açabilirsiniz.

Microsoft Office Word Viewer yazılımının yalnızca bir Docx dosyası görüntüleyici olduğunu belirtmekte fayda var. Yani Microsoft Office Word Viewer programını yükleyerek sıfırdan yeni bir docx dosyası oluşturmaya izin vermiyor çünkü programın böyle bir özelliği yok. Tek amacı halihazırda elinizde mevcut bulunan docx dosyalarını açmak ve okumanızı sağlamak. Böylece sadece docx dosyalarını görüntülemek için durduk yere bir çuval dolusu parayı kaldırıp vererek MS Office program paketini satın almaktan kurtuluyorsunuz.

Microsoft Office Word Viewer programı mevcut olan docx dosyalarını düzenlemek için de kullanılamaz. Yani docx içerisinde yazan bir yazıyı değiştirmeye izin vermez.

Oldukça hafif olan ve son derece hızlı çalışan bu araç bilgisayarı hiçbir şekilde yavaşlatmadığı için rakiplerinden bir adım öne geçiyor ve bizim de özel tavsiyelerimiz arasındaki yerini alıyor.

indir

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :24.5 MB
  • Versiyon :2007 11.8169.8172
  • Dil :Türkçe

2 YORUMLAR

  1. üniversite akademik takvimi docx uzantılıydı sistem win xp 32 bit sp3 yüklü program ilkj seferde acmadı sürüm hatası veriyor microsft. sitesinden bir paket almaya yönlendirdi FileFormatConverters.exe dosyasınıda indirip yuklediğimde açıldı
    tşklr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz