İçeriğe geç

Driver Booster (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Driver Booster (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Driver Booster indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Bilgisayarınızın performansı, güncel olmayan sürücülerden büyük ölçüde zarar görebilir ve bu da sistem çökmelerine neden olabilir. IObit’in en ileri sürücü güncelleme teknolojisi ile Driver Booster Free, güncel olmayan sürücüleri otomatik olarak algılar ve sizin için uygun güncellemeyi tek bir tıklamayla indirir ve yükleyerek size çok zaman kazandırır. İşte tüm sürücüleri otomatik olarak güncellemek için en iyi program.

Windows 11, 10, 8, 7, Vista ve XP için güncelleme sürücüleri, Driver Booster yardımıyla kolayca gerçekleştirilir.

Bu sürücü güncelleyici ayrıca, özellikle Geri Yükleme, Kaldırma ve Geri Alma özellikleriyle güncelleme güvenliğini artırarak daha iyi oyun performansı için sürücüleri değiştirmek ve daha iyi bilgisayar performansı sağlamak üzere oluşturulmuştur. Bilgisayarınızdaki donanım arızalarını, sistem çökmelerini ve gizli güvenlik kusurlarını önlemek için en iyi sürücü güncelleme aracıdır. Windows 10, 8, 7, Vista ve XP’de Sürücüleri Hızlı ve Serbestçe Güncelleyin! Sürücü Güncellemelerini Korumak İçin En Etkili Sürücü Güncelleyici

Driver Booster Free, yalnızca tek bir tıklamayla tüm güncel olmayan, bozuk veya eksik sürücüleri güncelleyebilir. Bu sürümdeki sürücü ve oyun bileşeni veritabanı, önceki 1.000.000’den şimdiki 4.500.000’e önemli ölçüde artırılarak, neredeyse tüm güncel olmayan sürücülerin ve oyun bileşenlerinin tüm kullanıcılar için güncellenebilmesini sağladı. Ayrıca, sürücü güncellemelerinin doğruluğu ve güvenliği, yalnızca Microsoft WHQL testini başarıyla geçen ve IObit İnceleme Kurallarına titizlikle uyan sürücüler sunularak sağlanır. Ek olarak, yazılım otomatik bir sürücü güncelleme hizmeti sağlar, böylece kullanıcılar bilgisayarları kullanımda değilken bile sürücüleri indirip kurarak çok zaman kazanabilirler.

En önemlisi, uygulama, sistemi tek bir tıklamayla hızlandırarak müşterilere mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmak için Boost adlı yepyeni bir işlev sunar. Ek olarak, programın 7 yardımcı programı kullanıcılara sistemi geri yüklemede, sistem istatistiklerini görmede ve ses olmaması, ağ hatası, düşük çözünürlük ve cihaz hatası gibi sık görülen ancak can sıkıcı sorunları çözmede yardımcı olur.

Sonuç olarak, yardımcı program yalnızca eski aygıt sürücülerini ve oyun bileşenlerini yükseltmekle kalmaz, sistem uyumluluğunu ve kararlılığını iyileştirmek için sık görülen ancak zorlu sorunların çözümüne yardımcı olur ve gelişmiş bir oyun deneyimi için sistemi hızlandırır.

İşlevsellik ve Öne Çıkanlar

4.500.000+ Sürücü Güncellemesi

Doğru aygıt sürücülerine sahip değilseniz, bilgisayarınız düzgün çalışamaz. Ek olarak, bir Windows PC’de sürücüleri güncellemek asla eğlenceli değildir. Program, %300 daha büyük veritabanı sayesinde 4.500.000’den fazla sürücünün yükseltilmesini ve güncel olmayan, kusurlu ve eksik sürücülerle ilgili sorunların çözülmesini destekler. Intel, Nvidia, Realtek Ethernet, Wireless LAN, Network, HD Audio, Intel Audio, HD Graphics, WLAN, LAN, Chipset, Rapid Storage Technology, USB 3.0 ve önemli Microsoft sürücü paketleri için sürücüleri hızla güncelleyebilirsiniz.

Güvenli Sürücüleri Güncelleyin

Yalnızca WHQL testini geçen sürücüler yazılım tarafından desteklenir. Sürücüleri indirirken sunucuyla olan bağlantınızı şifrelemek için, son zamanlarda HTTPS bağlantısı kabul edildi. PC için Driver Booster ayrıca, kurulumda bir sorun olması durumunda, bilgisayar güvenliğini daha da sağlamak için bir sürücü yüklemeden önce bir geri yükleme noktası oluşturur. Uyumluluk sorunlarıyla karşılaşıldığında, yardımcı olmak için sürücü yedeklemesi de mevcuttur.

Lagniappe Oyun Yok

Güncellenen grafik sürücüleri, özellikle yeni oyunlar için sıklıkla önemli performans kazanımları sağlar. Araç, gelişmiş medya düzenleme ve akış için her zaman en yeni grafik sürücülerine sahiptir. Ek olarak, Microsoft Visual C++ Yeniden Dağıtılabilir, XML 6.0, Silverlight 5 ve Game for Windows Software 3.5 dahil olmak üzere en yaygın oyun bileşenleri, oyunun başlatılması için bulunabilir.

Güncelle, Yükle ve Otomatik İndir

Her zaman zaman alan, sürücülerin güncellenmesi ara sıra günlük işlerinizi engelleyebilir. Yazılım, otomatik indirmeye ek olarak sistem boştayken bir güncellemeyi otomatik yüklemenin keyfini çıkararak otomatik hizmetini geliştirdi. DriverBooster’ı arka planda çalışır durumda bırakın, bilgisayarınız en yeni sürücülerle daha hızlı çalışacaktır.

Not: Ücretsiz sürüm sınırlı işlevselliğe sahiptir. Driver Booster Free’yi kullanarak sürücüleri güncelleyebilirsiniz, ancak Driver Booster Pro sürümüne özel bazı işlevlerden yoksundur.

Driver Booster (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Driver Booster Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: IObit
  • Boyut: 24.6 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows  
  • Virüs Tarama1 / 17

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir