İçeriğe geç

Driver Genius İndir Sürücü Güncelleme ve Yedekleme Programı (Nedir Nasıl Kullanılır)

driver genius son sürüm Sürücü yedekleme ve güncelleme programı

Driver-Soft Inc firması tarafından üretilen Driver Genius sayesinde bilgisayardaki tüm sürücülere güncelleme yapabilir ve bütün sürücülerin yedeğini alabilirsiniz.

driver genius otomatik sürücü güncelleme yazılımı

Bir sürücünün eksik olması, bir programın tamamen çökeceği anlamını taşır. Ayrıca bazı sürücüler uyumsuzluk gösterir, özellikle de aynı seriye ait olanlar. Sadece bu bile tüm sürücü güncelleme veya mevcut sürücüleri kaldırma gibi işlemlerde Driver Genius gibi özel bir araca sahip olmanızı gerektirir.

Bu program sitemdeki tüm eksik sürücüleri veya güncellenmesi gereken sürücüleri tespit ederek güncellemenizi sağlar. Sadece birkaç tıklamayla tüm araçlarını kullanabilirsiniz. Dolayısıyla kullanım kolaylığı ve gelişmiş özelliklerinden ötürü hem yeni başlayan hem de profesyonel kullanıcılar için uygundur.

Driver Genius programının en iyi özelliği ise sürücüleri yedekleme aracıdır. Dolayısıyla eğer Driver Genius programını kullanırken veri kaybı yaşarsanız, anında sürücüleri geri yükleyerek sorunu çözebilirsiniz. Mesela bir sürücünün güncel sürümünü yükledikten sonra uyumsuzluk yaşanabilir ve esi sürüme geri dönmeniz gerekebilir. İşte böyle durumlarda sürücünün alınmış olan yedeğini tek tıkla geri yükleyip sorunu derhal çözebilirsiniz.

driver genius son sürüm Sürücü yedekleme ve güncelleme programı

Eğer sürücüleri güncellemek ve yönetmek için iyi bir program arıyorsanız, bence Driver Genius sizin için en iyi seçim.

Driver Genius programı sitemizin Dosya & Sürücü kategorisinde yer almaktadır ve kullanım lisansı deneme sürümüdür. Kullanıcı arayüzünün dili İngilizcedir ve boyutu yaklaşık 11 mb civarındadır. Sitemizden indireceğiniz sürümü hem 32-bit Windows işletim sistemlerini hem de 64-bit Windows işletim sistemlerini destekliyor.

Driver Genius İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer yukarıdaki resmi indirme linki çalışmazsa, sitemizin sunucusuna yüklediğimiz bu programı alternatif olarak buraya tıklayıp direk indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: Driver-Soft Inc.
  • Boyut: 11.5 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

Önemli güvenlik notu: Bu zamanda bilgisayara yeni bir  program yüklemek gerçekten yürek ister. Çünkü pek çok ücretli ve ücretsiz programın içerisinde reklam virüsleri, casus yazılımlar ve trojan gibi virüsler bulunuyor. Fakat Driver Genius programına güvenebilirsiniz çünkü bizzat ben kendim bu programın kurulum dosyasını Virustotal.com sitesi üzerinde test ettirdim. Sonuç %100 temiz ve güvenli (zararlı yazılım yok) şeklinde çıktı. Sonuçlara bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir