Ana Sayfa Araçlar Dosya-Sürücü Driver Magician Lite İndir

Driver Magician Lite İndir

Driver Magician Lite bir sürücü yedekleme programıdır ve bu araç sayesinde bilgisayardaki tüm sürücülerin yedeğini alabilir ve ileride lazım olduğu zaman kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Türkçe Sürücü Yedekleme Ve Güncelleme Programı

Bazen bazı sürücülere güncelleme yaparken, yanlış giden bir şeyler olabilir. Bu araç sizlere bütün sürücüleri yedekleme imkanı sunuyor. Böylece örneğin güncellemenin ardından sürücüler düzgün çalışmazsa veya hata verirse, hemen tek tıkla sürücüyü geri yükleyip sorunu çözebilirsiniz.

Ayrıca sistem yükseltmesi yaptığınızda mesela Windows 7’den Windows 10’a geçtiğinizde tüm sürücüleri en baştan arayıp bulup doğru bir şekilde yüklemek çok zahmetli, yorucu ve zaman alıcı bir iştir. Üstelik ortaya farklı hatalar ve sorunlar da çıkabilir. Aynı şekilde bilgisayara format attıktan sonra da tüm sürücüleri yeniden yüklemeniz gerekir.

İşte böyle şeylerle uğraşmak istemiyorsanız, Driver Magician Lite ile bu sorunu kökünden çözebilirsiniz.

Bu program sistemdeki tüm donanımların yerini tespit eder ve her birinin ayarlarını özel bir klasöre kaydeder. Böylece sistemi güncellerken veya yeniden başlatırken gereksiz hatalarla karşılaşmanın önüne geçilir.

Driver Magician Lite programı internete bağlanarak çeşitli sürücü sitelerinden güncellemeleri alabilir. Ayrıca sistemdeki tanınmayan (bilinmeyen) cihazları tespit edebilir.
Driver Magician Lite başlıca özellikleri:
Yedek dosyasından geri yükleme
Kaynak donanım bilgilerini detaylı şekilde gösterme
Tüm sürücüleri kopyalayarak otomatik bir kurulum dosyası haline getirir ve mesela format attıktan sonra yada güncellerken bu dosyayı çalıştırarak tüm sürücüleri otomatikman yeniden kurar.
Bilinmeyen cihazların sistemdeki yerini bulur.
Araçlar kategorisinin Dosya / Sürücü kategorisinde yer alan Driver Magician Lite programının kullanıcı arayüzü Türkçedir ve kullanım lisansı tamamen bedava.  Kurulum dosyasının boyutu yaklaşık 1,6 mb civarında olan bu program şuan için hem 32-bit Windows işletim sistemleri hem de 64-bit Windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır ve tüm Windows versiyonlarını destekler.

Driver Magician Lite İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer yukarıda verdiğim resmi indirme linki çalışmazsa, alternatif olarak buraya tıklayıp direk indirebilirsiniz (kendi sunucumuza yüklediğimiz orijinal kurulum dosyasıdır ve beklemeden yada reklam görmeden indirebilirsiniz).
  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: GoldSolution Software Inc
  • Boyut: 1.6 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Güncelleme: 07.11.2018
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz