Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım DriverPack Online (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

DriverPack Online (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için DriverPack Online indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

DriverPack Solution Online, ücretsiz bir sürücü indirme ve yükleme aracıdır.

Sürücüleri indirmek ve yüklemek için bir yazılım aracına DriverPack Solution Online adı verilir. Tüm farklı sürücülerinizi hızlı bir şekilde indirmenize, yüklemenize, yönetmenize ve güvence altına almanıza olanak tanıyarak bilgisayar kullanımını kolaylaştırır.

DriverPack Solution Online Özellikler

DriverPack Solution Online kullanıcıları, virüsten koruma yazılımının ve sürücülerinin en son sürümleriyle büyük bir veritabanına erişir. Diğerleriyle karşılaştırıldığında, kullanıcı arayüzü basit ve kullanımı kolaydır. Giriş isteyen müdahaleci açılır pencerelerle uğraşmak zorunda kalmadan bir şeyler indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Program, yeni kullanıcıların sistemi kullanmasını kolaylaştıran düzenli bir mod sunar. Bu mod açıldığında, DriverPack PC’niz için ihtiyaç duyduğunuz tüm sürücüleri otomatik olarak indirecek ve kuracaktır. Bunun tersi olan uzman modu, hangi sürücülerin güncelleneceğini manuel olarak seçmenize olanak tanır. Devre dışı bırakılmadığı sürece, bilgisayarınızı güncel tutmak için yazılım sürekli arka planda çalışır.

DriverPack Solution Online Dezavantajları

Zamanlanmış sürücü taramaları DriverPack Solution tarafından desteklenmez. Sürücülerinizin güncel olduğundan emin olmak için her seferinde taramayı manuel olarak açmalısınız. Ayrıca, özellikle uzun güncellemeler veya indirmelerden sonra yazılım bazen yavaşlayabilir.

Diğer bir sorun ise DriverPack Solution Online’ın birçok rakibinin aksine taramalar sırasında sürücüleri gizleyememesidir. Bu, güncellemeler için her sürücüyü bağımsız olarak arayacağını ima eder. Bu daha uzun sürer ve ekranın ek bilgilerle tıkanmasına neden olur.

Kıyaslama

Driver Booster ve Snappy Driver Installer gibi sayısız rakibi arasında DriverPack Solution Online sadece bir sürücü yükleyicidir.

Driver Booster, güncel olmayan sürücüleri aramak için sürekli çalışır. Yazılımın içinden indirildikleri için her üreticinin web sitesinden yeni güncellemeleri manuel olarak indirmeniz gerekmez.

Snappy Driver Installer, rakiplerinden daha karmaşık olmasına rağmen, daha az sınırlamaya sahiptir. Bu uygulama, sınırsız indirme hızı, aynı anda birden fazla indirme sunduğu ve kurulum gerektirmediği için çekicidir.

Bizim görüşümüz

Bilgisayarınızın sürücülerini sık sık güncellemek için güvenilir bir seçenek ararken DriverPack Solution Online’ı düşünün. Ücret talep eden sürücülerle karşılaştırıldığında, DriverPack Çözümü toplu indirmeler ve otomatik yüklemelerle zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Genel olarak, para için iyi bir yazılım.

İndirmemi öneriyor musunuz?

Evet, DriverPack Solution Online iyi yapılmış ve kullanıcı dostu bir yazılımdır.

Artıları

 • Ücretsiz
 • kolayca ulaşılabilir
 • Otomatik olarak/toplu olarak yükleme

Eksileri

 • Kullanırken yavaşlıyor
 • Bazı taramalar diğerlerinden daha fazla zaman alabilir.

Driverpack Online (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

DriverPack Online Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Ücretsiz / Riskli
 • Yayımcı: DriverPack Solution
 • Boyut: 8.6 MB
 • Arayüz: Türkçe
 • Sistem: Windows 
 • Virüs Tarama14 / 18

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Not: İçerisinde çok fazla reklam ve sponsorlu teklif yer aldığı için antivirüsler tarafından uyarı verilmekte hatta bazı antivirüs programları bu programın indirilmesini bile engellemektedir. Dikkatli kullanınız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz