İçeriğe geç

Droid Over Wifi bilgisayardan telefona girme yönetme (Android uzaktan kablosuz kontrol etme uygulaması)

7-1-2014 01-04-20

Droid Over Wifi uygulaması  Android’li akıllı telefonu olanların Windows bilgisayardan cep telefonunu yönetmesine imkanı tanır. Üstelik PC’den Android li cihazı kontrol etmek için herhangi bir kablo bağlantısı takmanıza gerek yoktur çünkü tamamen kablosuz  çalışır. Bu faydalı uygulama aynı zamanda tamamen ücretsiz yani bedava olmasıyla gönülleri bir kez daha fethediyor.  Programı kullanmanın tek şartı akıllı cihaz ile bilgisayarın aynı internet ağına bağlı olmasıdır. Bunun dışında bu uygulama bilgisayardan cep telefonu yönetmenin en kolay yollarını sunar.

Droid Over uygulamasını başlattıktan sonra üzerinde bulunan ve “On” yazan butona basın. Bunun ardından bu uygulama size bir url adresi gösterecek. İnternet tarayıcınızı (Chrome, Firefox veya IE) açarak bu adresin aynısını  adres satırına yazın ve klavyeden enter tuşuna basın. Böylece artık Android telefondaki dosyalara ulaşıyor olmanız lazım. Sadece ulaşmakla kalmayacak her türlü değişikliği de yapabileceksiniz. Üstelik bilgisayardan telefon arasında dosya kopyalayıp taşıma işlemi yaparken veya telefondaki dosyaların ismini değiştirirken  akıllı telefonunuza hiç dokunmanıza bile gerek kalmaz. Her şeyi sadece bilgisayar başından halledebilirsiniz.

Hemen hemen her Android’li cihazı olan arkadaşın faydalanabileceği harika bir uygulama olan Droid Over Wifi’yi şiddetle tavsiye ediyorum ve herkesin en az bir kere denemesini öneriyorum.

Boyut: 0,327 mb

Lisans: Ücretsiz

İndirmek için tıklayınız.

7-1-2014 01-04-47

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir