Ana Sayfa Mobil Oyunlar Droid4X İndir (Nedir, Nasıl Kurulur, Kullanılır ve Silinir)

Droid4X İndir (Nedir, Nasıl Kurulur, Kullanılır ve Silinir)

Droid4X sayesinde Android için yapılan uygulamaları Windows bilgisayarda çalıştırın!

Farklı Android uygulamaları daha büyük bir ekranda test etmek herkes için harika bir deneyim sunar. Eğer mobil uygulamaları telefonun küçücük ekranından daha geniş bir ekranda kullanmak ve böylece daha fazla keyfini çıkarmak isterseniz, Droid4X programını şiddetle tavsiye ederim.

Droid4X Android Oyunları Bilgisayarda Oynama Programı

Droid4X Kurulumu Notları

Çünkü Droid4X programı karmaşık ayarlarla başınızı ağrıtmadan yani çok kolay bir şekilde size bir Android işletim sistemi sunuyor. Kurulum işlemi sorunsuz ve akıcı bir şekilde ilerliyor fakat tamamlanması için biraz sabırla beklemeniz gerekiyor.

Droid4X Programı Nedir Ne İşe Yarar?

Bu yazılım sayesinde Google Play uygulama mağazasına giriş yaparak dilediğiniz Android oyununu bilgisayara yükleyip oynayabilir veya dilediğiniz uygulamayı yükleyerek kullanabilirsiniz. Eğer çeşitli internet sitelerinde sunulan Full Nulled APK oyunları oynamak için cep telefonuna köklendirme (root) işlemi yapmak istemiyorsanız, bilgisayarda tüm bu oyunların keyfini sürebilirsiniz.

Önemli not: Droid4X programı bilgisayarınızın içinde sanal bir Android işletim sistemini çalıştırmak için ünlü sanal işletim sistemi oluşturma programı olan VirtualBox’tan faydalanır. Dolayısıyla eğer daha önceden VirtualBox programını yükleyip halen kullanıyorsanız, bu programı yüklediğiniz zaman bazı hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Droid4X programının güzel bir özelliği de sunucuyla bağlantılı çalışan özel yazılımları Android’li telefona bağlayıp daha sonra bu yazılımları bilgisayara bağlayarak, oyun oynarken bir oyun çubuğu (joytick) şeklinde kullanma özelliğidir.
Droid4X Google Play Android Uygulama Mağazası

Droid4X Başlıca Özellikleri

  • Rakibi olan Android emulator programlarından 50% (yüzde elli) daha iyi performans gösterir.
  • Grafik kalitesi mükemmeldir, özellikle de oyun oynarken bunu fark ediyorsunuz.
  • Bütün Android oyunları oynayabilir ve tüm Android uygulamaları (programları) çalıştırarak kullanabilirsiniz.
  • Bilgisayarda kopyaladığınız bir şeyi Android işletim sisteminin içine yapıştırabilirsiniz. Bunun tam tersi de geçerli.
  • Yakınlaştırma yapmak için fareyi kaydırabilirsiniz.

Neticede çeşitli Android oyun ve uygulamalarını bilgisayara yükleyip çalıştırmak isteyen herkes için Droid4X mükemmel bir seçenektir.

Droidx Bilgisayarda Android Uygulamaları Çalıştırma

Droid4X programının kullanım lisansı ücretsizdir ve hem 32-bit hem de 64-bit sistemlerde sorunsuz çalışır. Windows XP’den Windows 10’a kadar tüm Windows işletim sistemlerini destekleyen Droid4X programının dosya boyutu 214 MB’tır ve aşağıdaki bağlantıya tıklayarak doğrudan bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Droid4X İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer üstteki link çalışmazsa, alternatif olarak buraya tıklayıp indirebilirsiniz. Bu defa kesin olarak link çalışacak çünkü kendi sunucumuza (TeknoLib kaynağına) yükledik.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz