İçeriğe geç

DWG FastView (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

DWG FastView (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için DWG FastView indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Bilgisayar destekli tasarım için etkili bir CAD görüntüleyici program

Kullanıcıların bilgisayar destekli tasarım gerçekleştirmesini sağlayan bir CAD görüntüleyicidir.

DWG FastView, hızlı, hafif, hassas ve pratik olduğu için CAD dosyalarını okumak ve incelemek için etkili bir araçtır.

Daha büyük dosyalarla çalışırken bile Windows için DWG FastView hızlı yanıtlar, kararlılık ve iyi kalite sağlar. Başka biri farklı cihazlarda Windows için DWG FastView kullanıyorsa, onlarla bilgisayarınızdan istediğiniz yerden dosya paylaşabilir veya takas edebilirsiniz.

Windows için DWG FastView kullanan kullanıcılar hem 3B modelleri hem de 2B vektör görüntülerini görüntüleyebilir. Nesneleri arayüze sürükleyip bırakarak, yazılımın kullanıcıları aynı anda birçok nesneyi de açabilir.

Kullanıcılar, çok basit olduğu için Windows için DWG FastView’ı kolayca kullanabilir. En iyi yanı, kullanıcıların DWG FastView’ı ücretsiz kullanabilmesidir.

Hem DWG hem de DXF biçimleri, Windows için DWG FastView ile uyumlu olabilir. Değişiklikleri yaptıktan sonra JPG, BMP ve PNG dahil olmak üzere çeşitli resim dosyası türlerinin yanı sıra diğer yaygın dosya biçimlerine dışa aktarabilirsiniz.

Windows için DWG FastView, kullanımı hızlı hale getiren sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunar. Kullanıcılar, düzeni kavradıktan sonra hızla çalışmaya başlayabilir ve gerekli ayarlamaları yapabilir.

Kullanıcılar bir görüntüyü hızla dondurabilir, kilitleyebilir, yakınlaştırabilir ve her bir küçük özelliği incelemek için etrafında kaydırabilir. Bilgisayar destekli tasarım yetenekleri düşünüldüğünde akla gelen özelliklerin çoğu muhtemelen DWG FastView’da mevcuttur.

Windows için DWG FastView ile birçok karmaşık CAD görüntüleme özelliği mevcuttur. DWG FastView for Windows’u tüm tasarım paketine dahil etmek mümkündür. DWG FastView yalnızca çok çeşitli dosya türleriyle uyumlu olmakla kalmaz, aynı zamanda tam yazdırma işlevine ve daha iyi bir baskı önizleme ekranına sahiptir.

Kullanıcılar çok sayıda çizimi açma, üzerinde kaydırma ve yakınlaştırma seçeneğine sahiptir. Büyük dosyalarla uğraşırken bile performans sabittir, yanıt süreleri hızlıdır ve açılış çizimleri sabittir. Çizimler tamamen ve doğru bir şekilde gösterilir.

Açıklamaya yardımcı olmak için Windows için DWG FastView’a birçok güçlü araç dahildir. Windows için DWG FastView ile elle çizilmiş çizgiler, düz çizgiler, metin, kılavuzlar, elipsler ve diğer özellikleri kullanarak ücretsiz açıklama ekleyebilirsiniz. Yazılım ayrıca çoklu etiketlemeyi de destekler. Yazılım, doğrusallık, hizalama, açı, koordinat ve yay uzunluğu dahil olmak üzere bir dizi markalama işlevini destekler. Windows için DWG FastView kullanıcıları için çizim karşılaştırması, katman yönetimi, bulut paylaşımı ve tablolar da mevcuttur.

Kullanıcıların hem 3B modelleri hem de 2B vektör resimlerini görüntülemelerini sağlar.

DWG FastView Özellikler:

  • Çoklu etiketleme
  • platformlar arasında paylaşım
  • Topluluk ek açıklaması
  • kontrast oluşturma
  • Baskı

DWG FastView (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

DWG FastView Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Demo
  • Yayımcı: GstarCAD
  • Boyut: 56.2 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  

64-Bit İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir