Ana Sayfa Araçlar Sistem Araçları EasyBCD İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır?)

EasyBCD İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır?)

EasyBCD, boot (başlangıç) sırasını düzenleme programıdır.

EasyBCD programı boot hatalarını onarabilir, boot sırasını değiştirebilir, boot menüsüne yeni girdiler ekleyebilir, başlangıç yöneticisi ayarlarının yedeğini alabilir ve bu yedeği geri yükleyebilir. Daha çok deneyimli kullanıcılar için uygun olan bir araçtır.

Easybcd 2.3 Indir Boot Sırası Değiştirme Programı

Programın arayüzü iyi bir biçimde organize edilmiş.  Windows başlangıç yöneticisi hakkında detaylı bilgileri görebilir ve eğer ikiden fazla işletim sistemi kullanıyorsanız tek tuşla boot sırasını değiştirebilirsiniz.

EasyBCD programı hem Windows, hem Linux, hem de Mac OS işletim sistemlerinde boot menüsüne yeni girdiler ekleyebilir. Bu girdileri taşınabilir depolama cihazları veya disk imajı, ISO, floppy disk gibi harici medya cihazlarıyla ekleyebilirsiniz. Gelişmiş ayarlar (advanced settings) menüsünden her bir boot menüsünün isim, sürücü ve güvenli mod gibi ayarlarını değiştirebilirsiniz.

EasyBCD programının bir diğer önemli bölümü ise yedekleme ve onarım bölümüdür. Bu özellik sayesinde değişiklik yapmadan önce ayarların yedeğini alabilir ve acil durumda geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca boot dosyalarını yeniden oluşturabilir veya onarabilir.

EasyBCD programının kullanım lisansı ücretsiz olmakla birlikte, hem 32-bit Windows işletim sistemleriyle hem de 64-bit Windows işletim sistemleriyle uyumludur. Kullanıcı arayüzü Türkçe olan bu program NeoSmart Technologies firması tarafından üretilmiştir ve boyut yaklaşık 2,3 mb civarındadır.

EasyBCD İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

EasyBCD programı güvenli mi? Bilgisayarıma zarar verir mi?

Kesinlikle güvenli ve hiçbir şekilde bilgisayarınıza zarar vermez. Dilerseniz Virustotal.com üzerinde gerçekleştirdiğim antivirüs taraması sonuçlarına buraya tıklayıp göz atabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz