Ana Sayfa Eğitim Ev Hobi Edukeyf Eğlence programı indir güldüren komik fıkralar bilmeceler programı türkçe bedava yükle

Edukeyf Eğlence programı indir güldüren komik fıkralar bilmeceler programı türkçe bedava yükle

Edukeyf

Bu programın içinde fıkra, bilmece, duvar yazıları, aşk testi, ürün talimatları, ilginç adlar ve soyadlar, beşiktaş sms, burçlar, erkek adam sms, ve dahası tek yapman gereken bu programı indirmek kesinlikle virüs yoktur. Programımızın içerisinde exe uzantılı dosya olmadığı için virüs tehlikeside yoktur.

Edukeyf (Online Radyo, Video, Tv, Sohbet, Burç, Haber, Gazete)
Edukeyf Programı, internette günlük olarak yaptığınız işleri kolaylaştırmak, zararlı içerikli sitelerden uzak durmanız ve aradığınız herşeye hızlı bir şekilde ulaşmanız amacıyla hazırlanmıştır.

Radyo dinleme bölümüyle çeşitli kategorilerdeki onlarca radyoyu bir tıkla dinleyebilirsiniz. Video izleme bölümüyle başta , google video, izlesene gibi büyük video sitelerinde sorunsuzca video izleyebilirsiniz. TV bölümüyle online olarak televizyon izleme keyfini yaşayabilir, dilediğiniz diziyi veya tv programını takip edebilirsiniz. Sohbet bölümüyle kaliteli ve seviyeli sohbet sitelerinde sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Günlük burç bölümüyle, ünlü astroloji sitelerinin ve günlük gazetelerin burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Son Dakika Haberler bölümüyle ünlü haber sitelerinden son dakika haberlere ulaşabilirsiniz. Günlük gazete bölümüyle, günlük gazete manşetlerine bakabilirsiniz.

Edukeyf Programı içerisinde yer alan web sayfalarının sorumlulukları site sahiplerine aittir. EduKeyf olarak kendi ziyaret etmediğimiz veya zararlı olduğunu düşündüğümüz web sayfalarını kesinlikle sizlere sunmayız. Tüm aile bireyleri, yedisinden yetmişine herkes kullansın diye hazırlanmış olan Edukeyf Programı zararlı içeriklerden uzak durmayı hedeflemektedir.

Indir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz