Ana Sayfa Sürücüler Ekran Kartının Görüntü Kalitesini Artırma Programı, Ücretsiz Canlı ve Derin Renk Yoğunluğu...

Ekran Kartının Görüntü Kalitesini Artırma Programı, Ücretsiz Canlı ve Derin Renk Yoğunluğu Otomatik Ayarlama Programı

Splendid 8134 51 1

Bilgisayar ekranınızda en iyi görsel sonuçları elde edebilmeniz amacı ile geliştirilmiş olan ASUS Splendid yazılımı ile derinlik, renk yoğunluğu ve görüntü ayrıntılarını otomatik olarak geliştirebilirsiniz.

Bilgisayar grafikleri yeteneklerini maksimum seviyeye çıkartabilmeniz için kullanabileceğiniz Splendid ile bilgisayarınızda film ve televizyon yayınlarını yüksek görsel kalitede izleyebilirsiniz. Farklı video görüntüleme şartları için dört ayrı görüntüleme profilini kullanıcılarına sunan yazılım ile Zengin, Canlı Renkler, Sinema ve Kristal Netliği gibi profillerden ortamınıza uygun olanı seçebilirsiniz.
Canlı renkler profili ile gerçek zamanlı renk derinliğini geliştirerek grafik kapasitesini en üst seviyeye çıkarabilir, her karedeki piksel sayısını dikkatli bir şekilde hesaplayan program her alandaki renkleri gerçeğine en yakın görüntü kalitesi ile verecek şekilde optimize edebilmektedir. Sadece renk görünümünü geliştirmekle de kalmayan yazılım aynı zamanda karanlık film sahnelerinde daha fazla detay sunmakta ve görüntüleri daha belirgin bir hale getirmektedir.
Splendid yazılımını bilgisayarınıza yüklemeden önce aşağıdaki gereksinimleri sisteminizin karşıladığından emin olmalısınız.
1- PCI-Express grafik kartı yüklü olan sistemler için: Intel Pentium 4 2.8GHz işlemci ya da denk AMD işlemci ya da üzeri
2- AGP grafik kartı yüklü olan sistemler için: Intel Pentium 4 2.4GHz işlemci ya da denk AMD işlemci ya da üzeri
3- Windows 2000 Professional Edition with SP4 or Windows XP Professional/Home Edition with SP2
4- ASUS NVIDIA serisi veya ATI serisi en güncel sürücüsü yüklendikten sonra, kullanıcılar ASUS Enhanced Display Driver version 1.16 ya da üzerini yüklemelidirler.
5- 60MHz tazeleme oranına sahip LCD veya CRT monitor
Indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :6.2 MB
  • Versiyon :1.3.3
  • Dil :İngilizce

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz