Ana Sayfa Araçlar Arama - Sınıflandırma EMDB Türkçe İndir Gelişmiş Film Arşivleyici Ücretsiz

EMDB Türkçe İndir Gelişmiş Film Arşivleyici Ücretsiz

DVD filmleri arşivleme ve koleksiyon yapma programı

Ufak, kolay kullanımı olan ve  basit bir film arşivleme programı arıyorsanız sizlere EMDB programını tavsiye ediyorum.

Tamamen ücretsiz olan bu faydalı araç sayesinde evinizdeki bütün DVD koleksiyonunuzu bilgisayara aktararak organize edebilir ve düzenli bir arşiv elde edebilirsiniz. Filmlerden veritabanı oluşturacağınız bu yazılımda her film ile ilgili fotoğraflar, filmin yönetmeni, oyuncusu yada türü gibi bilgilere hızlı biçimde ulaşacaksınız. Eğer isterseniz ulaştığınız bilgileri veya görseller düzenledikten sonra da ekleyebilirsiniz.

EMBD kullanımı çok basittir. Programı yükledikten sonra çalıştırın ve ana penceredeki “Ekle” butonuna tıklayın. Yeni bir pencere açılacak. Buradan IMDB kaynağından bilgileri otomatik olarak çekebileceğiniz gibi, eğer bilgisayarınızda hazır bilgiler varsa onları da alabilirsiniz.
Filmin adı, sürüm, yönetmen, yıl, kısa özet, disk sayısı, IMDB numarası, kısa özet, süre, ülke, renk, TV dizisi, 3B, puan, resim, tür, film boyutu, yorumlar gibi çeşitli bilgi girişleri yapabilirsiniz.

Ana menüde bulunan “Ara” tuşuna bastığınızda filmin adı, tür, oyuncu, yönetmen, yıl, derece, ülke gibi çeşitli arama ölçütlerine göre arama yapabilirsiniz.

“Süz” menüsüyle filmlerin hepsini göster, var olanları göster, seyredilebilenleri göster, seyredilmeyenleri göster, TV dizilerini göster, standart çözünürlüklü filmleri (SD) göster, yüksek çözünürlüklü filmleri göster (HD) türünde filmleri görebilirsiniz.

EMDB hem Türkçe dil desteğine sahip hem de tamamen bedava olarak hizmete sunuluyor. Ama sakın ola bu programı ücretsiz diyerek hafife almayın. Zira bir film arşivi oluşturma programında arayacağınız ve ihtiyacınız olacak her aracı bu programda bulabilirsiniz. Üstelik EMDB programını kullanmak da çocuk oyuncağı denebilecek kadar kolaydır…

EMDB İndir 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz