En Güzel Araç Tamir Etme Oyunları iPhone Araba Tamircisi (iOS mobil uygulama)

iPhone Screenshot 1

Arabaları tamir etmeye meraklı çocukların çok seveceğini düşündüğüm bir oyunu tanıtmak istiyorum. Mechanic Mike isimli bu bedava oyun iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad cihazları için özel olarak üretilmiştir. Bu oyunun konusu ise bir tamirhanede çalışıyorsunuz ve size gelen araçları onarmaya ve tamir edip çalışır hale getirmeye uğraşıyorsunuz.

Bu araçlar günlük hayatta karşılaştıklarımızdan biraz farklı. Canavar kamyon diye bildiğimiz bu araçlar gösterileri esnasında hırpalanıyor ve bozuluyor. Biz de elimizdeki profesyonel araç gereçle hepsini tamir etmeye çalışıyoruz. Motorun yağını kontrol etmek, tekerlekleri değiştirmek ve diğer bakımları yapmak görevlerimiz arasında yer alıyor.

Oyunda çocuksu grafikler kullanılmış. Hedef kitlenin beklentileriyle tamamen örtüşen grafikler oyundan alınan keyif faktörünü artıran faktörlerden biri.

Temel özellikler;

  • 4 farklı araç tipi
  • Mini oyunlar
  • 16 farklı tekerlek
  • 3 garaj seviyesi
  • Tamir için 16 farklı araç

Mechanic Mike araba tamircisi oyununun boyutu 33.1 MB olmakla birlikte lisansı ise tümüyle ücretsizdir. Bu oyunu şahsen oynadım ve çok eğlenceli buldum. Bu nedenle küçük büyük demeden herkesin mutlaka denemesi için özel olarak tavsiye ediyorum…

indir

screen568x568[1]screen568x568[1]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: