En Güzel Bilgi Yarışması Oyunu Windows 8 Bilgisayar ve Tablet PC İçin

Ekran görüntüsü: 1

Canınızın sıkıldığı ve moralinizin bozuk olduğu zamanlarda hem biraz vakit geçimek, hem eğlenmek hem de genel kültürünüzü test etmek ve şuanki seviyenizi öğrenmek için bilgi yarışmaları oyunları idealdir. Evinizde masaüstü bilgisayarınızdan ya da Windows 8 işletim sistemini kullanan tablet pclerden oynayabileceğiniz bu süper bilgi yarışması oyununu aşağıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Milyoner OL, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda zaman geçirmek için oynayacağınız bir bilgi yarışması oyunudur. Görsel açıdan oldukça başarılı olan oyunda tam 12 soru yer alıyor. Tüm sorulara doğru yanıt vermeniz durumunda 1.000.000 TL’li ödülün sahibi oluyorsunuz. Toplam 3 joker hakkınızın bulunduğu oyun zaman geçirmek için ideal. Oyunu çevrimiçi veya çevrimdışı modda oynayabiliyorsunuz. Çevrimiçi oynayarak diğer oyuncuların puanları görebilir, en yüksek puanı elde ederek puan tablosunun en üst sırasına yükselebilirsiniz. Oyundaki soruları yetersiz buluyorsanız kendi hazırladığınız soruları göndermeniz de mümkün.

Windows 8 mağazasında ender rastlayacağınız bu bilgi yarışması oyunu ile genel kültür seviyenizi test edebilir, eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

  • Toplam 12 soru, 3 joker hakkı
  • 1 milyon TL büyük ödül
  • Çevrimiçi veya çevrimdışı oynama
  • Online sıralama
  • Haftanın birincisini görme

Açıklama

Milyoner OL yarışması ile online dünyanın en zengini olabilirsin.Milyoner OL yarışmasında sana sorulan tam 12 soruyu doğru cevaplayarak tam 1.000.000 Türk Lirası kazanabilirsin. Yarışmada bu 12 soru için sana 3 adet joker hakkı veriliyor. Bu jokerleri kullanarak 1.000.000 tl’lik soruyu görebilir ve hatta kazanabilirsin.Kazandığın tüm paraları online giriş yaparak kasanda biriktirebilir ve diğer yarışmacılar arasında en zengin yarışmacı olabilirsin.

Bol şanslar,
İyi Eğlenceler…

indir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Win8
Üretici:Hüseyin Özer

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: