Ana Sayfa İnternet En İyi Altyazı Düzenleme Sitesi 2019 Programsız Online

En İyi Altyazı Düzenleme Sitesi 2019 Programsız Online

Subtitle Edit Online sitesini ziyaret ederek başka hiçbir programa gerek kalmadan altyazıları düzenleyebilir ve eşitleyebilirsiniz (senkronizasyon).

Bu sitenin video desteği de olduğu için bir yandan altyazıyı düzenleyebilir diğer yandan videoyu ekranın sağ tarafında izleyerek doğru bir şekilde ayarlanıp ayarlanmadığını test edebilirsiniz.

Bu online altyazı düzenleme editörünü kullanmak çok basit ve hoşunuza gidecek çok sayıda özelliği bulunuyor.

Online Subtitle Editor Subtitle Edit Online1 1

Öncelikle Subtitle menüsüne girerek bilgisayardaki altyazı dosyasını siteye yükleyin. Böylece başlama zamanı, bitiş zamanı, süre ve altyazı metni seri bir şekilde ekranda gösterilir. Eğer videoya ihtiyacınız yoksa altyazıyı düzenlemeye devam edebilirsiniz. Eğer videoya ihtiyaç duyuyorsanız, bu defa Video menüsüne girip bilgisayardaki videoyu siteye yükleyin. Dilerseniz videoyu siteye yüklemek yerine, kendi video oynatıcınızda açarak da altyazı ayarlamasını yapabilirsiniz.

Herhangi bir altyazı cümlesine tıklayarak direk düzenlemeye ve değiştirmeye başlayabilirsiniz. Ardından zaman tünelinde eşitleme yapabilirsiniz. Zaten bir altyazı yığınına tıkladığınız zaman altyazının hemen sağ alt köşesinde ufak bir kutu açılır ve buradan düzenlersiniz. Senkronize etmek için ise en alttaki zaman tüneline bakmanız gerekiyor. Seçtiğiniz altyazı yığını kırmızı renkli olarak gösterilir. Bu altyazı yığınını fareyle sürükle-bırak yaparak zaman tünelinde dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Son olarak videonun önizlemesini yaparak test edebilirsiniz.

İşlemler bittiğinde Subtitle menüsüne tıklayın ve açılan menüden Save/download seçeneğine tıklayın.

Sözünü ettiğimiz bu altyazı düzenleme sitesine gitmek için buraya tıklayınız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz