İçeriğe geç

En İyi Logo Yapma Programı Ücretsiz

en iyi logo yapma programı

Şuan internette bulabileceğiniz en iyi logo yapma programı hangisi dersiniz?

Bir markanın logosu veya bir web sitenin logosu hayati öneme sahiptir. Sıra dışı, orijinal, modern ve şık bir logo aslında marka veya site başarısı kolayca fişekler.

en iyi logo yapma programı

Fakat blog yazısı yazıp internetten organik trafik çekmeyi başaran sıradan blog yazarlarının büyük bir çoğunluğu grafik tasarım işinden hiç anlamaz yada yeteri kadar iyi değildir yani acemidir. Üstelik hiç kimse Adobe Photoshop gibi profesyonel bir resim düzenleyiciye yalnızca logo yapmak için binlerce lira ödemek istemez. Eğer dışarıdan bir tasarımcı bulup profesyonel görünümlü bir logo yaptırmak isterseniz, yine cebinizden en az birkaç yüz lira para çıkacağından hiç kuşkunuz olmasın.

Peki logo yapmanın ücretsiz bir yolu yok mu?

Tabii ki var. Ama sözünü ettiğim şey bir masaüstü bilgisayar programı değil. Çünkü logo yapmak için tamamen ücretsiz olarak sunulan pc programları aslında beş para etmez. Yani bu programlarla yapacağınız logodan sadece nefret edersiniz ve kaybettiğiniz zamana yanarak pişman olursunuz.

Günümüzde artık logo yapmak için çok sayıda online web site mevcut. Bunların en kaliteli olanları genellikle ücretli üye olmanızı talep etse bile, aralarından birkaç tanesi tamamen bedavaya muhteşem temalar hazırlama imkanı sunar.

10 yıllık bir web yöneticisi olarak sahip olduğum pek çok site için çeşitli logo yapma sitelerini deneme şansım oldu. Fakat bu siteler her ne kadar ücretsiz olduğunu iddia etse de, siz tasarımı yaptıktan sonra bilgisayara indirmek istediğinizde hazırladığınız logonun oldukça düşük çözünürlüğe sahip olan bir versiyonunu indirebiliyorsunuz. Daha yüksek kaliteye sahip olanı versiyonunu indirmek için yine sizden ücret talep ediyorlar ve bu durum gerçekten çok sinir bozucu olabiliyor. Çünkü saatlerce uğraşıp pek çok şablon arasında dolaşarak beğendiğiniz birine karar verip daha sonra yine saatlerce bu şablonu düzelttikten sonra sitenize koymak istemeyeceğiniz bir çözünürlüğe sahip logoyu sunmaları bence çok alçakça bir sahtekarlık.

Peki şuan için en iyi online logo yapma sitesi hangisi?

Aşağıdaki linke tıklayarak gideceğiniz sayfada tam bir milyon tane hazır logo şablonunu tamamen ücretsiz olarak sunan bir logo yapma sitesi tanıtılıyor.

http://www.uzmanbilgiler.com/logo-yapma-sitesi/

Tanıtılan bu sitenin sunduğu bedava logolardaki tek kısıtlaması ise logonun eninin ve boyunun en çok 500 piksel olması. Ama web sitelerin yüzde 99’u için bu genişlik fazlasıyla yeterli.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir