Ana Sayfa İnternet Zenmate Engelli sitelere giriş için Chrome Proxy Eklentisi

Zenmate Engelli sitelere giriş için Chrome Proxy Eklentisi

21-03-2016-09-49-29.Png (765×555)

ZenMate eklentisi, Google Chrome ve diğer Chromium bazlı web tarayıcılarınızda kullanabileceğiniz proxy uygulamalarından bir tanesi ve diğer pek çok proxy programının aksine hem hafif bir yapıya sahip hem de kullanıcıları detaylar ile yormayan bir şekilde ayarlanabiliyor. Eklenti sayesinde pek çok internet sınırlamasını aşabilir, aynı zamanda internet bağlantınızı önemli işler için kullanıyorsanız kişisel gizliliğinizi de koruyabilirsiniz.

Google Chrome tarayıcısını tercih edenler için engel veya yasak denen bir şey yok. Her gün her konuda birçok eklentinin üretildiği Chrome mağazasında mahkeme kararıyla kapatılan websitelerine girmek için de oldukça kaliteli ve sağlam eklentiler mevcut.

Ben burada sizlere ZenMate eklentisini öneriyorum. Bunun nedeni kullanımının kolay olması ve proxy’leri çok hızlı değiştirebilme özelliğidir. İnternet hızı standartlara göre çok iyi durumda, fakat tabi ki çok yüksek hızlı internet kullanıcıları için biraz yavaş gelebilir. Yine de VPN tabanlı Hotspot Shield veya Ultrasurf gibi engelli sitelere girme programlarından daha hızlı olduğunu söyleyebilirim. Üstelik tamamen bedava!

Indir

Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Zenguard

Zenmate Tarayıcı Görünümü

Yukarıda gösterilen düğmeyi off veya on yaparak eklentiyi pasif yada çalışır hale getirebilirsiniz.

Zenmate-Nedir-Nasil-Kullanilir-5.Jpg (362×508)

DNS’yi seçtiğiniz ülkenin bayrağı yukarıdaki yerde görünür.

Res2 5


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz