ESET NOD32 Antivirus Türkçe Son Sürüm İndir 32-Bit ve 64-Bit

Şaşırtıcı derecede hızlı, kolay ve güvenli antivirüs programı

thcLD6H2tbrjFok4BLqhz0eXZLau6rHz.png (680×480)

ESET NOD32 Antivirus sınırlı sayıda araca ulaşım sağlayabilecekleri halde sade uygulamaları tercih edenlere yönelik bir antivirüs programıdır.

ESET NOD32 Antivirus programını diğer benzer uygulamalardan daha sade bulacağınız ama başarısının sırrı da bu sadeliğinde yatan birantivirüs programı. Zaten NOD32 bilgisayar kullanıcıları arasında en bilinen antivirüs programlarından biri.

ESET NOD32 Antivirus programının yüklenmesi kolay ve sisteminizi yeniden başlatmadan da çalışıyor (çoğu antivirüs programı yeni başlatmanızı gerektirir). Bu program sade ve anlaşılır bir tasarıma sahip ama bunun Standard mod görünümü olduğunu daha sonra anlıyorsunuz ve elinizin altında daha fazla araç ve seçenek istiyorsanız Advanced moda da geçebiliyorsunuz.

ESET NOD32 Antivirus sistem analizicasus yazılımdan koruma filtreleribelirli uygulamalardan korunmafiltreleri, otomatik analiz için bir planlama aracı ve Windows Explorer içine entegre olma gibi temel antivirüs araçlarını içeriyor. Fakat daha karmaşık antivirüs çözümlerine alışkın biri olarak ben e-posta ve web tarama filtrelerinin eksikliğini hissediyorum. Ayrıca Ayarlar menüsünü biraz saklanmış ve kullanması zor buldum. Bu küçük aksaklıkların dışında ESET NOD32 Antivirus kesinlikle denemeye değer. Özellikle de sisteminizle ilgilenen vesizi sürekli rahatsız etmeyen sade ve sorunsuz bir antivirüs programını tercih ediyorsanız…

ESET NOD32 Antivirus diğer antivirüs programlarından daha basit olabilir ama belirli gelişmiş fonksiyonlardan vazgeçebiliyorsanız ve kolay ve hissetirmeden çalışan bir antivirüs istiyorsanız tam size göre.

Artıları

  • Yüklemesi ve ayarlanması çok kolay
  • İki ekran modu
  • Yeni kullanıcılar için birebir
  • Sistemde az yer kaplar
  • CDleri kurtarır
Eksileri

  • Benzer programlarda bulunabilecek bazı gelişmiş fonksiyonlar yok

ESET NOD32 Antivirus Türkçe Son Sürüm İndir 32-Bit

ESET NOD32 Antivirus Türkçe Son Sürüm İndir 64-Bit

Boyut: 87 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: