Ana Sayfa PC oyunları Euro Truck Simulator 2 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm Demo

Euro Truck Simulator 2 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm Demo

Euro Truck Simulator 2 6311 876 1
Gerçek bir simülasyon oyunu isteyenler, ilk oyunu ile bütün dünyayı kasıp kavuran Euro Truck Simulator, yeni oyunu ile sizlerle.
SCS Software tarafında piyasaya sürülen bu oyun, tır simülasyonlarına yeni bir soluk getiriyor. Nedeni ise sadece tır kullanarak bir yerden başka bir yere ürün taşımıyoruz. Öncelikle Oyunda Taşıma şirketi kurarak başlıyorsunuz. Oyuna başladığınızda yeni bir profil kurmanız gerekiyor ve bu profili kurarken sadece isim yazmıyorsunuz, görüntünüzü seçiyorsunuz, şirketinizin logosunu belirliyorsunuz ve cinsiyet gibi özellikleri seçtikten sonra oyuna başlıyorsunuz. Böyle bir başlangıç gerçekten daha ilk dakikasında oyunun sizi içine çekmesine sebep oluyor.
Profilinizi oluşturmanız ardından ilk görevinizi yerine getirerek para kazanmaya başlıyorsunuz. İlk görev başlangıç olduğu için şoför olarak görevi gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonra kazandığınız para durumuna göre kendi tırlarınızı satın alarak şirketi büyütebilirsiniz ya da bankadan kredi çekerek yani borçlanarak da şirketi büyütebilirsiniz.
Oyunda görev seçerken belirli kriterleriniz oluyor. İşleri mesafesine, parasına ya da zorluğuna göre seçebiliyorsunuz. Tabi ki hepsinin maddi getirisi değişiyor bu nedenle. Oyunda diğer tır simülasyon oyunlarının aksine yeni özelliklerde mevcut. Bir şirket kurduğunuz için işçiler alıp çalıştırabiliyorsunuz, çekici galerilerini gezip beğendiğiniz tırı satın alabiliyorsunuz. Oyunu yeni olarak bir de seviye sistemi eklenmiş durumda. Seviye atladıkça puanlar kazanıyorsunuz ve bu puanları istediğiniz şekilde dağıtıyorsunuz. Puanları verdiğiniz özelliklere göre iş yapmaya başlıyorsunuz. Patlayıcı yük taşıma, hassas yük taşıma, değerli yük taşıma, uzun yolda yük taşıma gibi özellikler mevcut ve ne kadar çok puan verirseniz bu özellikler yaptığınız işleri o kadar etkiliyor ve daha çok para kazanıyorsunuz.
oyunda yeni eklenen bir özellik ise bir garaja sahip olmanız.  Seviye atladıkça ve para biriktirdikçe garajınızı yükseltiyorsunuz ve içine daha fazla araç sığdırabiliyorsunuz. Ne kadar çok tırınız olursa o kadar çok işçiniz olur ve daha çok para kazanıyorsunuz. Oyunun haritaları ise oldukça geliştirilmiş durumda. Haritalar artık navigasyon sistemlerine dönüşmüş ve yol tarifinden yol yardımına kadar bir çok destek sağlıyor şoföre.
Oyunda bir çok lisanlı tır markasına ve şirketine yer verilmesi oyunun gerçekçiliğini artırmış durumda. Grafikler de bu gerçekçiliğe katkı sağlayacak seviyede ve oldukça başarılı. Tır kabinleri bire bir orijinal. Vites geçişleri, fren ve lastik sesleri insana gerçek bir deneyim yaşatıyor. Simülasyon oyunların artık bir fenomen olan Euro Truck Simulator bu 2. oyunu ile yine oldukça beğeni aldı. Siz de bu muhteşem oyunu şimdi indirerek hemen denemelisiniz. İyi eğlenceler.

Minimum sistem gereksinimleri:
İşletim sistemi :Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7
İşlemci : Core 2 Duo E4600 2.4GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4600+
RAM : 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 2 GB
Ekran kartı :GeForce 7600 GT 256MB ya da Radeon X1300 256MB

Tavsiye Edilen sistem gereksinimleri:
İşletim sistemi :Vista SP1, Win 7 64
İşlemci :Core 2 Duo E6850 3.0GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 5800+
RAM : 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 2 GB

Ekran kartı : GeForce GTS 450 ya da Radeon HD 6670

 Indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :542 MB
  • Versiyon :1.2.5.1
  • Dil :TR / EN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz