İçeriğe geç

Euro Truck Simulator

Image

Euro Truck Simulator, adı üstünde, Avrupa kıtasındaki otoban ağı aracılığıyla yük dağıtımı yapmanıza izin veren bir kamyon sürüş simülatörüdür.

 

Kıtasal Kamyoncular

 

Bu sürüş simülatörü sizi güçlü bir kamyonun direksiyonunun arkasına koyuyor ve size çeşiti görevler veriyor. Euro Truck Simulator’un aktiviteleri içinde kargoyu bir yerden bir yere taşıma ve teslimat için ücret alma mevcut. Yeterince para kazanmanız sonuç olarak daha iyi ve hızlı kamyonlar alarak daha fazla çalışıp daha fazla para kazanmanıza izin veriyor.

Euro Truck Simulator’un temel fikrini oldukça orijinal buluyorum. Otomobil, motosiklet ve hatta uçak simülatörlerine alışkınız, fakat kamyonlara pek de alışkın değiliz. Aynı zamanda oyun mükemmel, oldukça gerçekçi grafikler sunuyor.

 

Uyku ihtiyacı

 

Buraya kadar her şey yolunda. Sorun şu ki, Euro Truck Simulator kısa sürede sıkıcı bir oyun haline gelebiliyor. Motorun monoton sesinden mi, yavaş sürüşümden mi, yoksa gerçek aksiyon eksikliğinden mi bilemiyorum, oynamaya başladıktan kısa süre sonra uykum gelmeye başladı. Belki kamyonun radyosunda kendi müziğinizi çalabiliyor, ya da illegal malzeme taşıyıp bazen polisler tarafından kovalanabiliyor olsanız Euro Truck Simulator daha heyecanlı olabilirdi. Aynı zamanda bir kamyon şoförü olarak başlangıç ülkemi Britanya olarak seçememem hoşuma gitmedi! German Truck Simulator ve UK Truck Simulator’a aşırı benziyor.

Euro Truck Simulator özellikle öne çıkan grafikleriyle oldukça orijinal bir oyun, fakat oldukça kısa sürede sıkıcı hale gelebiliyor.

Artıları

  • Orijinal fikir
  • Mükemmel grafikler
Eksileri

  • Monoton ses
  • Yavaş hareket
  • Kısa sürede sıkıcılaşıyor

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir