Ana Sayfa Eğitim Ev Hobi EXARadyo (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

EXARadyo (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için EXARadyo indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

EXABilisim şirketi tarafından 2007 yılında başlatılan EXARAdyo, hem ücretsiz hem de ücretli olarak kullanılabilen, devam eden bir çevrimiçi radyo projesidir. Program, sunduğu pek çok avantaj sayesinde internet üzerinden online radyo yayınlarını dinlemenizi inanılmaz derecede kolaylaştırıyor.

EXARAdyo uygulamasının kullanımı çok kolaydır. Programın Winamp’a benzeyen bir kullanıcı arayüzü var. Her radyonun yer aldığı “İstasyon Listesi” ve seçmiş olduğunuz radyoların yer aldığı “Favori Listesi” ile radyolara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Programın yüzlerce radyo kanalı, konumlarına ve türlerine göre filtrelenerek size dilediğiniz müziği dinleme seçeneği sunuyor.

Oynatma, duraklatma, durdurma, ileri, geri, sessiz ve ses yukarı ve aşağı kontrolleri sağlar.

Programın yüzlerce radyo kanalı, konumlarına ve türlerine göre filtrelenerek size dilediğiniz müziği dinleme seçeneği sunuyor.

Multimedya klavyenizde oynat, duraklat, durdur, geri, ileri, sessiz, ses açma ve ses kısma kontrol tuşlarını destekler. “Z, X, C, V, L” gibi tuşlarla da kontrol edilebilir. Favori radyolarınızı yüzlercesinden ayırt edebilmek ve onlara daha hızlı ulaşabilmek için daha önce de belirttiğimiz gibi bir favori listesine sahiptir. Radyo istasyonlarının yanındaki (+) ve (-) tuşları favori listesine öğe eklemenizi veya listeden öğe çıkarmanızı sağlar.

Programın arama kutusuna yazdığınız kelimeye bağlı radyo kanallarını bulmak basittir.

Ayrıca, Radyo Listesinde listelenmemiş radyo istasyonlarını ekleyebilmeniz için bir kullanıcı arayüzü oluşturulmuştur. Program 4’ün genel konsepti genişti ve iyi uygulandı. Ayrıca dil desteği de sağlamaktadır (Türkçe, İngilizce, Almanca ve İspanyolca).

Exaradyo (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

EXARadyo Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: EXABilişim
  • Boyut: 2.7 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows
  • Virüs Tarama0 / 19

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz