Expert PDF Reader (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Expert PDF Reader (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Expert PDF Reader indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Expert PDF Reader, Windows kullanıcılarının herhangi bir şey indirmeye gerek kalmadan PDF dosyalarına göz atmalarını ve yazdırmalarını sağlayan ücretsiz bir PDF okuyucudur.

Dosyayı Expextractor’da açarak okuyabilir ve değiştirebilirsiniz.

Diğer ücretsiz PDF görüntüleyicileri denediyseniz, bunun açıkça piyasadaki en iyiler arasında olduğunu keşfedeceksiniz. Özellikle bir PC veya dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız, tüm farklı türlerdeki PDF dosyalarını onunla görüntüleyebilirsiniz.

Adobe Acrobat veya başka bir program tarafından üretilmiş her tür PDF dosyasını bu yazılımla görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Mevcut PDF’lere metin, grafik ve renk ekleyebilir, yeni PDF’ler oluşturabilir, PDF dosyalarını okuyabilir ve değiştirebilirsiniz.

Windows’ta PDF dosyalarını açarken ve görüntülerken, birçok uzman bu görüntüleyicinin özellikle Windows ve Adobe Acrobat’ın en yeni sürümlerini kullanırken mükemmel performans gösterdiğini iddia ediyor.

Bu uygulamaların daha yeni sürümleri kullanılarak oluşturulmuş PDF dosyalarını okumaya çalışırsanız, bu görüntüleyici iyi performans göstermez, ancak bu uygulamaların önceki sürümleri kullanılarak oluşturulmuş PDF dosyalarını görüntülemenize olanak tanır.

Visagesoft PDF Reader, ücretsiz olmasının yanı sıra güçlü bir PDF görüntüleyicidir.

Her türlü PDF dosyası, özellikle Adobe Acrobat tarafından üretilenler, onun tarafından okunabilir. Hem belge tarama hem de metin düzenleme Visagesoft PDF Reader 4.5’in mükemmel özellikleridir.

Bu tür bir işlevselliğe ihtiyacınız varsa, bu programı almayı ciddi olarak düşünmelisiniz. Hiçbir reklam yoktur ve sizden hiçbir şey indirmeniz istenmez.

Expert PDF Reader (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Expert PDF Reader Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Visagesoft
  • Boyut: 14.9 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 
  • Virüs Tarama0 / 16

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: