İçeriğe geç

Facebook Pro Bilgisayar Masaüstü İçin İndir Ücretsiz Son Sürüm

Web tarayıcısından giriş yaparak kullandığınız veya mobil cep telefonlarında uygulamasını indirerek kullandığınız Facebook hesabınızı şimdi Windows masaüstü bilgisayarlarda bir program yardımıyla doğrudan doğruya masaüstünden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Normalde mobil uygulamadan veya internet tarayıcısından yapabildiğiniz tüm işlemleri Facebook Pro adlı bu ücretsiz yazılımla kolayca yapabiliyorsunuz.

2011-12-01-02-700x482.png (700×482)

Üstelik indireceğiniz bu araç taşınabilir yani portable versiyon olduğu için kurmaya bile gerek yoktur. İndirilen dosyaya çift tıklayarak direk programı açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca taşınabilir olan programlar güvenilir yazılımlardır çünkü taşınabilirliğin getirdiği kayıt defterini değiştirememe nedeniyle sistemde kalıcı bir değişiklik yapamazlar.

Not: İndireceğiniz dosya tertemizdir. İsterseniz antivirüs raporuna buradan göz atabilirsiniz.
indir
 • Lisans :Ücretsiz
 • Boyut :4,7 MB
 • Versiyon :1.2.3.0
 • Dil :İngilizce

17 Bu sayfaya yorum yaz

  1. blank

   Programın güncel versiyon çıkmış. Programın son sürümünün linkiyle sayfayı güncelledim. Umarım şimdi sorun yaşamazsın.

  1. blank

   hayır, internet olmadan facebooka giremezsin. bu program sadece daha hızlı facebooka bağlanmak ve facebook hesabındaki gelişmelerden anında haberdar olabilmek için kolaylıklar sunuyor.

  1. blank

   öncelikle program açıklamasının bittiği yerdeki yeşil renkli butona tıklıyorsun. sonra indirme sayfası açılacak ve biraz bekledikten sonra program otomatik olarak indirilecek. linki kontrol ettim hiçbir sorun yok. sağlam şekilde çalışıyor.

  1. blank
   Gezginler İndir Türkçe

   Yeşil butona tıklayınca yeni bir sayfa açılıyor ve en geç 4 saniye içinde indirmeye otomatikman başlıyor. Eğer web tarayıcınızın javascript özelliğini kapatmışsanız, açılan sayfadaki yeşil butona tıklayıp direk indirebilirsiniz.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir