FIFA 07 Ücretsiz İndir Tek Link Demo Deneme Sürümü

FIFA07_Final-Erated_PCDVD.jpg (650×935)

FIFA 07, FIFA 2012 tarafından geride bırakılalı çok oldu ama eski günleri hatırlayanlar için FIFA 07 anılara ilginç bir yolculuk sunuyor.

Tüm FIFA oyunları gibi FIFA 07 de mümkün olduğunca gerçekçi bir futbol simülasyonu, çünkü en yakın rakibi Pro Evolution Soccer’ın aksine gerçek oyuncu isimlerini kullanma lisansına sahip. FIFA 07 bu marka için bir dönüm noktası oldu çünkü oyun motorunu tamamen yenilediği için maç kazanmak için gerçek dünyadaki taktikleri kullanmanız ve gerçek bir oyuncu ve menajer gibi düşünmeniz gerekiyor.

Ses efektleri gerçekçi tezahüratlar ve taraftar şarkılarıyla geliştirilmiş ve ilk kez FIFA 07, EA Sports Interactive Leagues’de diğer takımların gerçek hayattaki taraftarlarıyla oynayabilmenizi sağlayan online moduna sahip. Bu gerçekçilik, gerçek zamanlı bir maç takvimine de yansıtılmış, yani onlar oynarken siz de oynuyorsunuz. Grafikler ise zamanı için iyi, ancak artık eski görünüyor.

FIFA 07’deki oynanış, oyuncularınızın sahada daha iyi oynamasına ve kendilerine alan bulup pas ve şut çekerkenki hareketlerinin daha gerçekçi olmasına sebep olan daha akıllı yapay zeka ile geliştirilmiş. Eğer oynamak yeterli değilse oyuncu alıp satabildiğiniz, ücret limitlerini belirleyebildiğiniz ve önemli taktik kararları verebildiğiniz Manager Mode deneyimini yaşayabilirsiniz. Ancak FIFA Manager 2012 ile karşılaştırıldığında bu oldukça kısıtlı.

Dünya çapındaki 27 ligde 10.000’in üzerinde oyuncuyla FIFA 07 bugün FIFA 12’de gördüğümüz standartları belirlemişti.

Artıları

  • Gerçek hayattaki futbolcu adları
  • Gerçekçi ses efektleri
  • Akıllı oyuncu hareket ve davranışları
  • Menajerlik modu
  • Dünyanın her yerinden bir çok lig
Eksileri

  • Menajerlik modu kısıtlı
  • Grafikler eski

Boyut: 562 MB

Lisans: Demo

FIFA 07 Ücretsiz İndir 

Alternatif indirme linki:

FIFA 07 Ücretsiz İndir 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: