FIFA 2007 Türkçe Yama (2022) %100 Çeviri Yeni! Gezginler İndir

Güncelleme notu: 2022 Haziran ayında tarafımızda gözden geçirilip revize edilen bu yama oyundaki her şeyi %100 Türkçeleştiriyor ve denenmiştir, kesin olarak çalışmaktadır.

EA Sportun en çok beğenilen ve oynanan oyunlarının başında gelen Fifa serisinin 2007 versiyonunu artık tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Yama oyunun neredeyse tamamını Türkçe yaparak size daha rahat bir oyun oynama keyfi ve imkanı sunmakta.

ggxy9

Yamayı kurabilmek için Fifa 2007 oyunun sistemde kurulu olması gerekmektedir.

indir

Alternatif indirme linkleri (Bizde indirememe diye bir şey yok!)

indir

indir

Yamayı kurmaya başlamadan önce Fifa 2007 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Fifa 07 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 07\data klasörüne kurulacaktır. Eger siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 07\data klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

ALTTAKİ TÜRKÇE YAMA EKLENTİSİ FULLOYUN.COM DAN ALINMIŞTIR. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİZ… YAMA %100 GARANTİLİ ÇALIŞMAKTADIR. DENENDİ!!

Menü %99
Alt menüler %90
Yamayı kurmaya başlamadan önce Fifa 2007 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Fifa 07 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:Program FilesEA SPORTSFIFA 07data klasörüne kurulacaktır. Eger siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.Not: Her ihtimale karşı C:Program FilesEA SPORTSFIFA 07data klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
indir
indir

FIFA 2007 Türkçe Yama

Açıklama

FIFA 2007 Türkçe Yama sayesinde su an için dünyanın en profesyonel futbol oyunu olma özelliğini elinde bulunduran FIFA 2007 Türkçe olarak oynayabilirsiniz. FIFA 2007 önceki sürümlerine göre daha gelişmiş özellikler sunmaktadır. FIFA 2007 Türkçe Yamayıyükleyerek tüm gelişmiş özellikleri ve menüleri Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce FIFA 2007 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı FIFA 07 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:Program FilesEA SPORTSFIFA 07data klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat… Butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.V

Beklenen Fifa07 Yaması

İŞTE LİNK  ——> İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ (TEK LİNK DİREK DOWNLOAD TUR)

Fifa 07 – Türkçe Yama

Menü %95
Alt menüler %90 

Bu yama Hakan AYAŞ tarafından hazırlanmıştır.

Yamayı kurmaya başlamadan önce Fifa 2007 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Fifa 07 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:Program FilesEA SPORTSFIFA 07data klasörüne kurulacaktır. Eger siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı C:Program FilesEA SPORTSFIFA 07data klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

YAMAYI TIKLA İNDİR

Versiyon:

Boyut:1.75 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: