Film koleksiyonu yapma programı Türkçe ücretsiz indir

Evinizde bulunan DVD koleksiyonunu yada bilgisayarda sakladığınız bütün filmleri birleştirip bir araya getirerek mükemmel bir film arşivi oluşturmak ister misiniz?

EMDB adlı tamamen ücretsiz olan bu program hem kolay kullanıldığı hem de Türkçe dil desteğine sahip olduğu için rakiplerinden ayrılıp bir adım öne çıkıyor. İşte programın detaylı özellikleri ve nasıl kullanılacağına ilişkin bilmeniz gereken ayrıntılar…

Oldukça kolay kullanımlı bir arayüzle karşımıza çıkan yazılım sayesinde, sahip olduğunuz film arşivinin listesini (yada DVD arşivinizi) bilgisayarınıza geçirebilirsiniz.

Sadece film adını yazmanızın yeterli olduğu yazılımda filmle ilgili tüm veriler IMDB veritabanından alınıyor. Bu sayede afiş ön izlemesinden oyunculara kadar filmle ilgili tüm veriler kataloğunuzda yerini alacak.

DVD, VCD, DivX istediğiniz formattaki film arşivinizin detaylı bir listesini oluşturabileceğiniz bu program tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğide bulunmakta.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi programın dili Türkçe olup, dosya boyutu 2 MB kadardır ve Win8/Win7/Vista/WinXP işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

indir

 Alternatif indirme linki


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: