Ana Sayfa PC oyunları FlatOut 2 Eğlenceli bir araba yarışı Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle...

FlatOut 2 Eğlenceli bir araba yarışı Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Flatout 2 8288 259 1

Bugbear Entertainment tarafından geliştirilen Empire Interactive ve Vivendi Universal Games tarafından yayınlanan ve en önemlisi gerçekçi fizik modellemesi kullanılan muhteşem bir yarış oyunudur.

Oyun ilk olarak 2004 yılında yayınlanmış olmakla birlikte bu yeni seri de bir kaç değişiklik yapılmıştır. Oyunda araba lastikleri daha güvenilir bir hale dönüştürülmüştür. Araç kontrolü dahada geliştirilmiş ve artırılmıştır. Yapışan geliştirmelerle, dar dönüşlerde arabalar artık daha fazla yol tutuşuna sahiptir. Yapımcı size gerçekle ile ayırt edilmesi güç olan bir oyun sunuyor bu yeni değişiklikler ile birlikte.
Oyunda toplam 3 araba sınıfı bulunuyor. Derby(Derbi) sınıfı, Race(Yarış) sınıfı ve Street(Cadde) sınıfı. Örneğin Derby sınıfında arenalar benzeri sahalarda birçok araç ile birbirinizi parçalama seansları yapıyorsunuz.
Oyunda kullanılan gerçekçi fizik modellemesi sayesinde örneğin arabanız ile bir yere çok hızlı bir şekilde çarparsanız, sürücü camdan fırlayacaktır.  Oyunda stunt denilen bir çok mini oyun da bulunmaktadır. Oyuncunun camdan fırlamasını kullanarak oynanan bowling, dart, field goal, ateş çemberleri gibi bir çok küçük oyun da, ana oyunun içerisinde yer alıyor. Bu oyunlar için aerobatics denilen kontrolleri kullanarak daha iyi bir skor elde edebilirsiniz. Bu oyunlarda ayrıca hızınıza da dikkat etmelisiniz. Çok hızlı ya da çok yavaş bir hızla çarparsanız hedefi ıskalamanız kaçınılmaz oluyor.
Görsel efektlerin ve seslerin oldukça başarılı olduğu oyunu, yarış oyunları tutkunları için bir vazgeçilmez olacaktır. İyi eğlenceler.
Flatout 2 Oynanış Videosu İzle:

  • Lisans :Deneme Sürümü
  • Boyut :476 MB
  • Versiyon :
  • Dil :İngilizce
 Indir
Alternatif indirme linkleri (ihtiyacınız olmayacak ama yine de vereyim):
Indir
 Bu da Flatout 1’in demosu. Canı isteyen bunu da indirsin. Yeri gelmişken bunu da vereyim dedim 😀

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz