Ana Sayfa Video ve Ses Flv-Mp4 Player Türkçe

Flv-Mp4 Player Türkçe

Flv Mp4 Player 5428 42 1

Flv-Mp4 Player, Windows bilgisayarlar için başarılı bir Flash video oynatıcıdır. 

Tamamen ücretsizdir ve tüm Windows sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Flv-Mp4 Player yazılımı sayesinde bilgisayarınızda bulunan her türlü formattaki flash video dosyalarını görüntüleyebilir ve internetten indirmiş olduğunuz flash oyunları da sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yazılım bilgisayarınızda kayıtlı olan flash formatındaki medya dosyalarını çalıştırarak izleyebilmenizi sağlayan ücretsiz bir medya oynatıcısıdır. Video paylaşım sitelerinden bilgisayarınıza indirdiğiniz videoları sorunsuz bir şekilde Flv-Mp4 Player yazılımı ile açarak izleyebilirsiniz. Yazılım flv, mp4, swf ve mp3 gibi daha bir çok formatı desteklemektedir. Ayrıca yazılımda bulunan Media Player özelliği sayesinde asf, asx, avi, wav, wmv, mpg, mpeg gibi daha birçok formatta olan standart medya dosyalarını çalıştırabilirsiniz.
Bunların yanında Cd ve Dvd’ lerde bulunan videoları da yine bu yazılım sayesinde izleyebilirsiniz. Yazılımda en dikkat çeken özellik ise Online Tv Player özelliği sayesinde internet üzerinden online olarak televizyon kanallarını izlemenize olanak sağlamasıdır.
Indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :0.5 MB
  • Versiyon :1.0.0.4
  • Dil :Türkçe

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz