Ana Sayfa Güvenlik Folder Lock En İyi Dosya Klasör Sürücü Şifreleme Programı Bedava İndir Ücretsiz...

Folder Lock En İyi Dosya Klasör Sürücü Şifreleme Programı Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Etiketler :klasör gizleme programı indir, klasör kilitleme programı, dosya şifreleme programı indir, dosya gizleme programı indir,

Folder_Lock-2-629X436.Jpg (629×436)

Folder Lock güçlü kullanışlı ve hızlı bir dosya, klasör yada hard disk şifreleme ve gizleme yazılımıdır. Program ile isterseniz resimlerinizi, dosyalarınızı, klasörlerinizi hatta sürücülerinizi bile şifreleyebilir ve gizleyebiliyorsunuz. Saniyeler içinde oluşturduğunuz şifreli klasörler yada dosyaları herhangi birisi silemez, ismini değiştiremez yada taşıyamaz duruma getirmiş olursunuz.

Güçlü ve kolay kullanımı ile Folder Lock güvenli verilerinizi saklamanız için kullanışlı bir program olarak kullanıcısının karşısına çıkıyor.

Program çok yüksek düzeyde bir koruma sağlıyor örneğin Windows sisteminiz çökse ve yeniden format atılsa bile dilerseniz şifreli verilerinizi silinemiyor ve tamamen koruma altına alınabiliyor. Veri saklama ve şifreleme konusunda kullanıcısına tam çözümler sunan program ile tüm verilerinizi her durumda koruma altına alabiliyorsunuz.

Programın Özellikleri;

  • Online olarak verilerine ulaşıp yedekleme işlemi
  • Program bilgisayarınızdaki size ait tüm izleri silerek hiçbir bilgi bırakmaz
  • Yanlış girilen şifreleri kayıt eder ve belirtiğiniz yanlış şifre sayısından sonra bilgisayarı kilitleyebilir

Not: Programı kurarken belli bir şifre belirleyip bu şifreyi unutmamanız gerekmektedir eğer programı kaldırmak isterseniz de yine bu şifreyi girerek kaldırabiliyorsunuz bundan dolayı şifrenizi bir yere yazmanız ve unutmamanız önemli

Boyut: 8.95 MB

Lisans: Demo

Indir

Alternatif indirme linkleri:

Indir

Indir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz