İçeriğe geç

Format Factory Türkçe Son Sürüm 2019 İndir

Mobil cihazlar için ücretsiz ses ve video dönüştürücü

2016-04-19_22-47-53

Format Factory, ses, video ve hatta görüntüleri en popüler biçimler arasında dönüştürmenizi sağlayan kapsamlı, ücretsiz bir dönüştürücü.

Format Factory’nin desteklediği biçimler arasında WMV, AVI, MPG, MP3, WMA, AAC, JPG, PNG, GIF ve çok daha fazlası bulunuyor. Daha da iyisi, Format Factory, PSP veiPhone de dahil çoğu yaygın taşınabilir cihazın kullandığı ortam biçimlerini destekliyor..

Arayüzü fazla sezgisel olmasa da, uygulamanın kullanımı çok kolay. Format Factory’nin dosya tarayıcısı hedef biçimi seçene kadar görüntülenmiyor; bu da biraz garip. Ama bunu bildiğiniz sürece sorun yok. Dönüştürülecek dosyaları veya bütün klasörleri seçebilir, aynı zamanda bazı temel dönüştürme ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Format Factory çok orijinal bir uygulama değil; ama onu faydalı yapan şey ses ve videonun yanında resimleri de dönüştürebilmesi. Bu tür dönüştürücülerin çoğu sadece ses ve videoyu dönüştürür; bu nedenle listeye resimlerin de eklenmesi uygulamayı ayrıcalıklı kılıyor. Özellikle de ücretsiz olduğunu düşününce. Format Factory’nin, iki ayrı klipi alarak birleştirmenizi ve sonra dönüştürmenizi sağlayan ses Birleştirici özelliğini de beğendik. Mobil dönüştürmeler için ön ayarlı profiller olsaydı çok güzel olurdu, ama ücretsiz bir uygulamada her zaman hepsini bulamayabiliyorsunuz!

Format Factory video, ses ve görüntü dosyalarını sürekli dönüştüren kişiler için harika bir dönüştürme aracı.

Artıları

  • Ses, video ve görüntü dosyalarını dönüştürme desteği
  • Çoğu taşınabilir aygıtla uyumlu

Eksileri

  • Arayüz biraz karışık
  • Kurulumda bir eBay kısayolu oluşturmaya çalışıyor

Boyut: 53.48 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Format Factory Türkçe Son Sürüm İndir

Alternatif indirme linkleri:

Format Factory Türkçe Son Sürüm İndir – Alternatif 1

Format Factory Türkçe Son Sürüm İndir – Alternatif 2

2 Bu sayfaya yorum yaz

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir