Ana Sayfa Araçlar Çeşitli Free Opener İndir Tüm Dosyaları Açabilen Program (Nasıl Kullanılır)

Free Opener İndir Tüm Dosyaları Açabilen Program (Nasıl Kullanılır)

Free Opener sayesinde Windows bilgisayardaki veya İnternet’ten indirdiğiniz herhangi bir dosyayı açabilirsiniz.

Free Opener Programı Nedir, Ne İşe Yarar Ve Nasıl Kullanılır?

İnternet’ten indirilen bir dosyayı açamamak çok sinir bozucu değil mi? Free Opener size bu konuda yardımcı oluyor. Neredeyse tüm dosya türlerini açabiliyor. Üstelik yalnızca sorunsuz dosyaları açmakla kalmıyor, aynı zamanda sistem bozuk olduğu açılamayan dosyaları veya uyumsuzluk sorunundan dolayı açılamayan dosyaları bile rahatlıkla açabiliyor.

Söz konusu dosya türleri (formatları) olduğu zaman Free Opener programının sınırı yoktur. Aslında dilerseniz gerekli ayarlamaları yaparak dosya formatlarını değiştirmek için size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Free Opener programı sürükle-bırak özelliğine sahiptir ve içeri ve dışarı aktarma desteği bulunmaktadır.

Programın basit bir arayüzü var ve kendine ait özel bir dosya gezgini mevcut. Ayrıca eğer açtığınız dosyaları düzenlemeniz için bir düzenleyiciye ihtiyacınız olursa, birkaç tıklamayla programın içerisinde hazır olarak gelen editörü kullanabilir ve gerekli düzenlemeleri kolayca yapabilirsiniz. Bunun için ekstra bir eklentiye gerek yoktur.

Free Opener programı aynı zamanda MS Word gibi bir kelime işlemci olarak da kullanılabilir. Tabii ki özellikleri Word’e göre çok daha sınırlı sayıdadır. Programın sahip olduğu düzenleme araçları arasında döndürme, boyutlandırma ve kırpma gibi temel şeyler bulunuyor. Dilerseniz yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz. Bunların dışında dosya isimlerini değiştirme özelliğinin de oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.

Free Opener programının kullanım lisansı ücretsiz (tamamen bedava) ve hem 32-bit işletim sistemlerinde hem de 64-bit işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor. EZ Freeware, LLC firması tarafından üretilen bu programın kurulum dosyası boyutu yaklaşık 3,5 MB civarında.

Free Opener İndirmek İçin Tıklayınız

Lisans: Ücretsiz
Yayımcı: EZ Freeware, LLC
Boyut: 3.5 MB
Arayüz: İngilizce
Sistem:Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Xp, Windows Vista
Güvenlik Notu: Free Opener adlı program çok meşhur olmasına rağmen, işimizi şansa bırakmamak adına bu programın kurulum dosyasını indirip Virustotal.com üzerinden zararlı yazılım taraması yaptırdım. Sonuçta %100 temiz ve güvenli (zararsız) çıktı. Dilerseniz sonuçların bulunduğu rapor sayfasına buraya tıklayıp göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz