Free Video Cutter (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Free Video Cutter (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Free Video Cutter indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Video dosyalarınızı bölmenize ve daha küçük boyutlara küçültmenize yardımcı olması için Free Video Cutter’ı bir “video kesici”, “video ayırıcı” veya “video kırpıcı” olarak kullanabilirsiniz.

MPEG 1/2, MPEG4, DivX, Xvid, AVI, WMV, Quicktime MOV, Flash video ve daha fazlası dahil olmak üzere çoğu video formatı program tarafından desteklenir ve çıktı videoları iyi video kalitesine sahip olabilir.

Kullanımı o kadar basittir ki, video formatları veya profesyonel BT görüntüleri ile ilgili herhangi bir deneyime ihtiyacınız yoktur.

Bu basit program sizin için tamamen ücretsizdir ve temiz, güvenlidir ve herhangi bir reklam yazılımı veya casus yazılım içermez. Program inanılmaz derecede kullanıcı dostu, tamamen ücretsiz ve kesinlikle güvenlidir.

Nasıl Kullanılır?

 1. Bu uygulamayı indirerek bilgisayarınıza kurun;
 2. Disklerinizde bir video dosyası seçmek için “Videoyu Aç” düğmesini tıklayın;
 3. Geçerli bir video dosyası seçtiğinizde, program videonun süresi ve bit hızı da dahil olmak üzere ayrıntılarını tarar ve ardından video küçük resimleri oluşturmaya başlar;
 4. Kesmeye başlama konumunu ayarlamak için sol İzleme Çubuğu düğmesine basın;
 5. Son kesme konumunu ayarlamak için sağ İzleme Çubuğu düğmesine basın; (Kesme başlangıcı konumu, son kesme konumundan daha küçük olmalıdır.)
 6. video çıkış formatının seçilmesi;
 7. Ortaya çıkan videoyu kaydetmek için “Videoyu Kaydet”i tıklayın.

Seçenekler

Varsayılan parça sayısını değiştir:

Varsayılan parça sayısı 60’tır; bu, programın bir video için 60 yer ayarlayacağı yani 60 parçaya böleceği anlamına gelir.

Örneğin, videonuz 3 dakika ve her video klip 5 saniye uzunluğundaysa, her bir video dosyasının nerede kesileceğini belirlemek için kesinlik değeri ayarlanmalıdır.

Büyük filmler için daha fazla hassasiyet istiyorsanız, bunu Seçenekler iletişim kutusunda “Seçenekler” düğmesini seçerek ayarlayabilirsiniz; kabul edilebilir aralık 10 ila 200’dür.

Küçük resim (thumbnail) seçeneğini kapatın

Sık sık gerçekten büyük video dosyalarıyla çalışıyorsanız ve video ufak resim oluşturmakla zaman kaybetmek istemiyorsanız, Seçenekler iletişim kutularında “Video ufak resim (thumbnail) oluşturma” seçeneğini belirleyerek bunu devre dışı bırakabilirsiniz.

Video Çıkışı Formatları

 • MPEG4 (Hareketli Görüntü Uzmanları Grubu)
 • DivX
 • WMV (Windows Medya Videosu)
 • RapidMotion MOV
 • FLV (Flash Video)
 • MP3 (yalnızca ses)

Ses bilgilerini video dosyasından çıkarmak için bu yardımcı programı kullanarak kendi filminizin orijinal ses parçasını oluşturabilirsiniz.

Free Video Cutter (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Free Video Cutter (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Free Video Cutter Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Ücretsiz
 • Yayımcı: FreeVideoCutter.com
 • Boyut: 9.9 MB
 • Arayüz: İngilizce
 • Sistem: Windows  
 • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: